Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem le az újból...

Hogyan küzdjem le az újból előjött pánikbetegséget?

Figyelt kérdés
Másfél évig szedtem rá antidepresszánst,úgy tűnt kigyógyúltam belőle,viszont mellékhatásként,35 kilót híztam a gyógyszertől.Most nem szedek semmit,és pár napja,megint elkezdődött minden előről.Megint úgy érzem magam mint rég.Egész nap magas a pulzusom,100 fölötti,még a vérnyomásom is,pedig szedek erre gyógyszert,de az sem viszi le.Feszült vagyok,ideges,próbálom magamat nyugtatni,de nem megy.Akaratlanul generálja az agyam a rosszulléteket.Zsibbadok,meg izzad a tenyerem,remegek sokszor,és naponta rosszabb.AH beveszek egy kis adag rivotrilt,akkor jobb,de nagyon kába vagyok tőle,és álmos.Ha megint elmegyek a pszichiáterhez,csak teletöm gyógyszerrel,nem akarok megint kórházba kerülni,és nem szeretnék megint antidepresszánst szedni,borzalmas mellék hatásokkal.Mit tegyek,hogy oldjam meg?Szedjek csak nyugtatót?A vérnyomásom,pulzusom hogy áll helyre így?Többször azt érzem mintha most halok meg,mert infarktust vagy agyvérzést fogok kapni.Borzalmas mennyi testi tünetet tud okozni ez a betegség.Ti mit tanácsoltok?Kérem csak az írjon aki hasznosat is tud.Köszönöm
2012. jan. 13. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy amúgy?
2012. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
37 éves vagyok amúgy
2012. jan. 23. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!