Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A lelki segélynél miért...

A lelki segélynél miért dolgoznak érzéketlen emberek is?

Figyelt kérdés
Totál le vagyok döbbenve, mert onnan kapom a legnagyobb érzéketlenséget, visszautasítást, ahonnan egészen mást várnék! Ma is azt mondták nekem gúnyosan, hogy ez nem csevegővonal, és az egyedüllét önmagában nem olyan nagy probléma, ne hívogassam őket!
2012. ápr. 12. 20:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak magányos, beszélgetni akar valakivel és ezért hív egy ilyen segélyvonalat, az ugyanaz, mint amikor az öregek azért járnak orvoshoz, hogy beszélgessenek vele (meg a váróteremben a többiekkel). Tehát visszaélés, ami rontja a szolgáltatás hatékonyságát. Ez érthetően bosszantó. Olyan szolgálat pedig nincs, ami megoldja az emberek magányát, az ugyanis ehhez túl tömeges probléma.
2012. ápr. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 homo ludensz ***** válasza:
Az utoljára hozzászólónak annyit hogy én pld. 68.évemet töltöm de még soha nem mentem azért orvoshoz hogy ott beszélgessek. Köszönök és igyekszem udvarias lenni de ezzel kis is fújt.A lelki segélyről, az lenne az ideális ha kellő empátiával rendelkező emberek vennék fel a telefont. Tegnap előtt vérvételre kértem időpontot és majd két óra hívogatás után tudtam olyannal beszélni aki érdemben válaszolt és adott mára időpontot. Én is sokszor magányos vagyok de igyekszem legalább szellemi síkon lekötni értelmes dolgokkal magam.
2012. ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

" kértem időpontot és majd két óra hívogatás után tudtam olyannal beszélni aki érdemben válaszolt"


Már ne haragudj, de labor időpontkérő vonalán ki lehetett olyan, aki nem illetékes? Jó számot hívtál, jókor?

2012. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 homo ludensz ***** válasza:
Jó számot hívtam csak feltételezem hogy olyan a hozzáállás mint mikor a T-Home központi számát hívom hogy nincs internet szolgáltatásom. Viszont ez legalább ingyenes igaz mire kapcsolják a "műszaki" illetékest addigra elmegy a kedved az netezéstől. A hozzáállást kifogásolom az empátia nem létét minden témában és minden fórumon. A vonal egyik végén ember van minden esetben a másik végét nem tiszte megítélni.
2012. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: Sajnos szemét mindenhol van, még a legszebb utcákon is.
2015. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!