Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyik ismerősöm 19 évesen (!...

Egyik ismerősöm 19 évesen (! 44négy) ezt csinálja, ez normális?

Figyelt kérdés

Gondolom nem tetszett neki valami, amit mondtam, és korán reggel eljött hozzánk (panellakás), felcsöngetett és elfutott.


19 éves a gyerek. /f

Én is.


Lehet az nem tetszett neki, hogy mondtam, hogy még villamoson sem mer leülni az emberek közé, mert annyira szorong és fél, hogy mit fognak róla gondolni. Pont erre következő nap jött ez a csöngős idióta.


_Tudom_, hogy ő volt, mert ilyen retardáltak nem laknak a környékünkön, és ő még dicsekedett is vele anno, hogy milyen büszke volt rá, hogy ezt egyszer megcsinálta a 12 éves öccsével és röhögtek. Elég érzékeny kis lelke van...


2012. júl. 5. 06:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi 44?

gyerekes,azt ennyi.

2012. júl. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Tehát nem tudod, hogy ki volt. Amúgy is egy nagyon értelmes kérdés. Te sem vagy jobb.
2012. júl. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Nagy a hőség, ugye?
2012. júl. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi van?

Hát nem tudom de lehet hülye vagyok de én ezt nem értem!Mi az a 44négy?

2012. júl. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Nagyon értelmes kérdés" én nem látok benne kivetnivalót. Értelmesen és összefüggően írtam le és kérdeztem meg a dolgokat.


Ez a gyerek még villamoson sem mer leülni az emberek közé. Fél, mert érzékeny kis lelke van. Amúgy ugyanezt csinálja, jó durván beoltja az embereket, aztán röhög. Ha meg vele csinálják, képtelen elfogadni és benyelni.

2012. júl. 5. 06:51
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy megkérdezhetem mi bajod van 2. ? Mintha kicsit támadó lennél.
2012. júl. 5. 06:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó hát mindegy, engem nem annyira érdekel, csak gondoltam megkérdem, mert más baromságai is voltak...
2012. júl. 5. 06:56
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi alapján mondod azt, hogy én sem vagyok jobb? Ja, hogy csak random alaptalanul beszólsz embereknek, értem.
2012. júl. 5. 07:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább világosíts már fel minket egyszerű halandókat, hogy mi az a !44négy. Erre céloztam a nagyon értelmes kérdéssel, meg hogy te sem vagy jobb.

Bár valóban irritálnak a "van egy ismerősöm, aki tökhülye" kérdések, lévén nem sok konstruktívat látok bennük.

2012. júl. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ne basztasd szegény gyereket ha így is szorongó , gondolj bele a helyzetébe, inkább segíts neki



a !!44néégy!! meg a felkiáltó jel nyomatékosítva kicsit poénosan

2012. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!