Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyik ismerősöm 19 évesen (!...

Egyik ismerősöm 19 évesen (! 44négy) ezt csinálja, ez normális?

Figyelt kérdés

Gondolom nem tetszett neki valami, amit mondtam, és korán reggel eljött hozzánk (panellakás), felcsöngetett és elfutott.


19 éves a gyerek. /f

Én is.


Lehet az nem tetszett neki, hogy mondtam, hogy még villamoson sem mer leülni az emberek közé, mert annyira szorong és fél, hogy mit fognak róla gondolni. Pont erre következő nap jött ez a csöngős idióta.


_Tudom_, hogy ő volt, mert ilyen retardáltak nem laknak a környékünkön, és ő még dicsekedett is vele anno, hogy milyen büszke volt rá, hogy ezt egyszer megcsinálta a 12 éves öccsével és röhögtek. Elég érzékeny kis lelke van...


2012. júl. 5. 06:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vannak fura emberek, akik attól, hogy furák, még normálisak. Nem kéne piszkálnod őt.
2012. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!