Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan kábítószer...

Létezik olyan kábítószer fogyasztó aki tisztában van a kábítószer káros és veszélyes mellékhatásaival?

Figyelt kérdés
ha tisztában van vele a fogyasztó akkor hogy képes ezen drogokat használni? mert én olvasgattam és elég ijesztőek nem értem mi viszi rá az embert.

2012. aug. 18. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki tisztába van vele.Általában buliban szokták kipróbálni a "party drogokat",amiknek jó hatásuk van elvileg és utánna hamar rá is szoknak,vagy pedig olyan helyzetbe kerülnek,például suli vagy munkahelyen vagy pl a családdal lesznek rosszba,hogy valakik ezt nem tudják kezelni és kipróbálják és rászoknak.Ismerek olyat,aki 14-16órás munkát csak úgy bírja ki,hogy speed-el előtte,mert máshogy nem bírná.
2012. aug. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Elég hülye kérdés, szinte csak olyan használó létezik, aki tisztában van vele. Csak nem érdekli őket.


Egyébként te tisztában vagy vele, hogy milyen egészségtelen mondjuk a rendszertelen táplálkozás?

2012. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit riaszt el az hogy káros. Ha valaki utálja magát, akkor nem fogja érdekelni hogy belehalhat. Sőt, külön örül neki.

Mivel mindenhol megy az elrettentés, mindenki hallotta már hogy mit okoz.

Aki mégsem önutálatból csinálja, az pedig vagy azt hiszi hogy isten módban van, és hogy neki nem árthat, ő kivétel lesz, vagy úgy van vele hogy ígyis úgyis meghalunk..

Az is sokakat vesz rá, hogy egyszer kétszer kipróbálják, megtetszik nekik. Utána olyan helyzetbe kerülnek, hogy nagyon maguk alatt vannak, és eszükbe jut hogy milyen jó lenne megint az a zsibbadtság.. Utána egyenesen megoldást várnak tőle és akármi történik, droggal vigasztalódnak. Aztán egyre gyakrabban, végül már egészen piti dolgok miatt is droghoz nyúlnak. Onnantól pedig már a függőség hajtja őket. Úgy érzik hogy fontosabb hogy most jól legyenek, mint hogy mi lesz belőle később, hogy kell, hogy bírják a munkát, hogy ne vágják képen a főnököt, hogy ne szorongjanak a tömegben, hogy ne érezzenek semmit.. Erről most eszembe jutott Pink Floydtól a Comfortably numb. Az is pont erről szól.

Úgyhogy igen léteznek, szinte mindegyikük tisztában van vele. Van aki szinte végig, van aki csak az elején és minden egyes tűszúrás/szippantás/slukk/pirula után egyre jobban elveszíti a józan ítélőképességét.

2012. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ilyent ***** válasza:

Te tuti hogy nem vagy fogyasztó.


hogy képes ezen drogokat használni?

Hogyan, próbáld ki aztán megtudod.


És én is említenék egy zenészt akit behernyózva maradandót és egyedit alkotott ő Ray Charles.


Elég ijesztőket olvastál? Ma már a levegővételnek is következményei vannak akkor miről beszélünk.

2012. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A partidrogokat szórakozóhelyeken aluljárókban és egyéb helyeken árulnak.Úgy képes az ember használni hogy vagy csak jót meséltek róla a hatásáról olcsóbb mint ha csuma részegre innád magad és nem beszélve arról hogy több órákig van hogy akár napokig pörögsz(speed, extasy). Ez a kettő a legkedveltebb csemege a szórakozóhelyeken.Általában a depressziós lelkileg sérült emberek nyúlnak drogokhoz. De vannak a kíváncsiak hülyék és akik nem félnek a következményektől.Nem mindenki egyforma és mindenkinek más az értékrendje.
2012. aug. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!