Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék ettől megszabadu...

Hogyan tudnék ettől megszabadulni? (Szorongás, rettegés)

Figyelt kérdés

Szóval rettegek a tesióráktól. Ha olyan felmérés időszak van, pl. 1500 m-futás, nem tudok rendesen aludni, és szabályosan rosszul vagyok tesiórák előtt. Az a bajom, hogy futáskor pl. nagyon nem bírom, én vagyok a leglassabb az osztályban, ezt szégyenlem is, de nem ez a legnagyobb baj, hanem hogy nem bírom, rosszul leszek. Az a furcsa, hogy hetente négy edzésem van egyébként, amiket nagyon szeretek. Mit tudnék a rettegés ellen csinálni?


A kérdés a mentális problémára vonatkozott!

Előre is köszi!


2012. okt. 5. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

a megoldás-

a lustaságod,tunyaságod leküzdése lenne.


azért vagy a leglassabb,és azért leszel rosszul,mert gyenge az állóképességed.

vagyis ha elkezdenél edzeni,kocogni esténként,két hónap alatt simán felépíthetnél egy alap állóképességet.

szóval te nem az elért eredményedet szégyelled,hanem azt,hogy tesin mindenkinek nyilvánvaló lesz,hogy egy edzetlen lusta ember vagy,aki megérdemli a megrovó pillantásokat.

hiába írod a négy edzésed,ezek szerint az nem állóképességi edzés.

erre tökéletesen illik az a mondás

-hogy kutyaharapást szőrével

2012. okt. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a dolgot a tesi tanároddal. Mond el neki, hogy nem lustaságból nem tudsz futni, hiszen jársz más sport edzésre is. Meg fogja érteni.
2012. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem érti. (: Egyébként, de elég sok erőnlét kell a sporthoz, amit űzőök. :D
2012. okt. 6. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!