Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van-e esélyem ezekkel a...

Van-e esélyem ezekkel a betegségekkel a leszázalékolásra?

Figyelt kérdés
Szívbillentyű-elégtelenségem van, amit majd műteni kell, és egy hónapig voltam bent a pchszihiátriai klinikán, súlyos depresszióval, öngyilkossági kísérlettel, továbbra is járnom kell hozzá. Amit nem értek miért kell újabb beutaló a háziorvostól, ha eddig is járok, jártam hozzájuk, és meg vannak a papírjaim. Hétfőn kellene elvinnem neki a zárójelentést, vagy előbb a háziorvoshoz menjek. Valaki adjon tanácsot.
2012. okt. 26. 13:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szívesen segítenék, ha lehetséges lenne, de attól tartok, nem az. Nekem is volt egy öngyilkossági kísérletem, azóta járok pszichiáterhez, hogy az eszemet tudom, valami nagyon nincs rendben velem, a családi hátteremet általában kétségbeejtőnek nevezik. Jelenleg azon filózok, hogy én öljem meg magam, vagy hagyjam, hogy az anorexia nervosám öljön meg. Most vagyok 22 éves, 168 centiméter és 38 kilogramm. Régebben volt bulímiás időszakom, a hánytatás és a hashajtó tönkretette a nyelőcsövem, a gyomrom, a beleim, ezenfelül vannak szívproblémáim is.


Hány éves vagy?

2012. okt. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!