Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire fáj ha elüt egy...

Mennyire fáj ha elüt egy vonat? Mit érez olyankor az ember?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem túlélhető, ha elüt egy vonat. Tehát kevés az infó erről. :)
2012. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Nehogy már ki akard próbálni. Egy volt barátom, kipróbálta. A kocsmából kifutott az érkező vonat elé, és

alá vetette magát, nyújtott kézzel, és lábakkal. Persze mind levitte neki, de túlélte. Most nagyon megoldotta a saját és a családja összes gondját.

2012. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
szerintem a legnagyobb fájdalom,ami létezik,mert halálos.
2012. nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hogy jutott ez eszedbe? :)
2012. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha elég gyorsan megy a vonat, akkor annyira roncsolódik az agyad, hogy még mielőtt a fájdalomreceptorokból eljutna a fájdalom érzete az agyba, meghalsz. Így ha szerencséd van egy viszonylag fájdalommentes halál.


De ugyanez a helyzet azzal, ha leugrasz magasból. Mielőtt leérnél szívrohamot kapsz, elveszted az emlékezeted, és mire leérsz, már nem leszel magadnál.


Szakembert már próbáltál? Ha már itt tartasz, akkor úgy sincs veszíteni valód :)

2012. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Előző vagyok. Hülyeséget írtam. Nem emlékezeted, hanem eszméleted. Bocsi.
2012. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

"De ugyanez a helyzet azzal, ha leugrasz magasból. Mielőtt leérnél szívrohamot kapsz, elveszted az emlékezeted, és mire leérsz, már nem leszel magadnál."


És az ejtőernyősök, te nagyon hülye?

2012. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom miért személyeskedsz, de az ejtőernyősök nem úgy ugranak le, hogy tudják, pár mp múlva meghalnak és nincs már visszaút. Te nagyon hülye; aki leugrik egy tetőről, akkora sokkot kap, hogy elveszti az eszméletét. Te nagyon hülye...
2012. nov. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom te is többször ugrottál így és az ismerőseid is, akik elmesélték ezt neked... Te nagyon ostoba.
2012. nov. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
jót röhögtem rajtatok, köszi :DD
2012. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!