Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti gondoltatok már az öngyilko...

Ti gondoltatok már az öngyilkosságra?

Figyelt kérdés
Én igen. 8.-os voltam. Állandóan piszkáltak, megaláztak a suliban. Meg otthon is voltak problémák. Már ott tartottam, hogy hazamegyek, és leszúrom magam. Csak egy dolog tartott vissza: a családom. Őket sajnáltam.Miattuk nem ment... Aztán valahogy kibírtam év végéig. És utána én is megváltoztam. Ma már nem gondolnék ilyesmire, megbékéltem az élettel. Pedig rengeteg aljadék ember van... De lesz@rom őket, és élek a családomnak, és az állataimnak. (21 leszek/fiú)
2013. márc. 4. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is egyszer, de rájöttem: túlságosan szeretem az életemet ahhoz, hogy csak úgy ripp-ropp végetvessek neki. Voltak gondjaim, de neeem, rájöttem, hogy hülyeség azon gondolkodni, hogy önszántamból lépjek ki ebből a dologból.

Egyébként engem is a csalátom és a barátaim tartottak vissza. Azóta teljesen megváltozott a gondolkodásom, egy másodpercig sem gondolkodok azon, hogy szeretnék öngyilkos lenni...:) 20 N

2013. márc. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Soha.
2013. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen

volt több kisérletem is, de megállítottak mások :D

17F

2013. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy mindenkinek jól végződött. :)
2013. márc. 4. 20:58
 5/9 anonim válasza:
én néhány éve próbáltam, de sajnos nem sikerült. ma kezdtem el újra gondolkodni az öngyilkosságon..
2013. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnálattal hallom ezt. De megértelek! Nekem is szar az életem. Az anyám nem rég hunyt el,akit nagyon szerettem. Az apám egy mindenre/mindenkire magasra sz@ró alkoholista,aki mellesleg munkanélküli, és b@szik a világra... Barátnőm nincs. Szóval egy kalap sz@r az életem. Mégis amikor néha jókat nevetek, és jó dolgok érnek, olyankor jövök rá, hogy a jó dolgokért érdemes élni. :-)
2013. márc. 6. 08:12
 7/9 anonim válasza:
igen. 8.-os vagyok és úgyérzem semmi nem jön össze az életemben és kilátástalannak tűnik a jövőm. nem vettek fel abba a suliba amit szerettem volna, sőt még amit másodiknak jelöltem meg abba sem. innentől kezdve nem akarok semelyik másik iskolába járni. anyámmal nagyon rossz a kapcsolatom, soha nem ért meg. apám elhagyott minket. aztmondják, hogy szép és kedves vagyok, mégsem kellek senkinek. nincs akinek kibeszélhetném az érzéseim, nincs aki meghallgasson. hülyeség lenne ilyen fiatalon eldobni az életem és őszintén szólva nemis hiszem, hogy képes lennék rá, de visszatérve a kérdésedre, igen, gondoltam már rá.
2013. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megértelek, de ezért elég nagy hülyeség lenne eldobni az életed. Figyelj, nekem is kalandosak voltak az iskola éveim. Egyébként év közben is tudsz iskolát váltani, én is azt tettem. Ha gondolod nekem nyugodtan írhatsz priviben, szívesen meghallgatlak.
2013. márc. 12. 20:12
 9/9 anonim válasza:
en mar probalkoztam is
2014. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!