Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik hogy a nyár elő hozza...

Létezik hogy a nyár elő hozza sokkal jobban a szorongást mint egyébként?

Figyelt kérdés
Elvoltam amíg nem volt meleg,de mióta jó idő lett kifejezetten nem vagyok jól.Torok szorítás,szorongás,rossz kedv,lehangoltság.Nem tudom az időjárással össze függésben van-e,mert különösebb dolog nem történt velem,ami elő hozhatta volna.
2013. máj. 2. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, nálam is ez van jóideje. én alapból utálom a nyarat, mindig akkor szorongok, akkor vagyok depressziós... leginkább ősszel szoktam jól lenni és télen :/ lehet a front is a ludas, pl h most a télből mentünk át a nyárba, így nem volt átmeneti időszak, egyből jött a meleg.
2013. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdekes.Télen jól voltam,mégis vártam a nyarat.Most meg tök rosszul vagyok,inkább lenne hideg:-(
2013. máj. 2. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Rám most pár napja rámjön a szapora légzés és a magas pulzus :/
2013. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit leírsz az sima tápanyag és vitaminhiány is lehet, ami télen összejöhetett, pl a magnéziumhiány is okoz ilyenket, hat a hangulatra, az izmok görcsösebbek, a szorongása, a kedvre, esetleg próbáld a magne b6-ot kúraszerűen, és csináltathatsz vérképet is hátha az is kodob valamit.
2013. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így jártam télen jól megvoltam de utálom mikor kimegyek az utcára és nincs olyan pillanata hogy valaki ne jönne velem szembe.
2013. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez furcsa, mivel egyébként az emberek többsége télen depressziós ,lehangolt, a hideg, illetve a sötétségből kifolyólag
2013. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanítják ám h nyáron sokkal több az öngyilkosság, mint télen! Pont azért van így, mert télen minden szürke, köd van, hideg, majd bejön a tavasz meg a nyár és mindenki szabadban van, azt látod h mindenki színesen öltözik, virágoznak a fák, madarak is csipognak, tök jó minden. Na épp ez az ellentét ami miatt ti rosszabbul érzitek magatokat, mert hát mindenki vidám és színes, de én mégse.. Ilyen egyszerű a magyarázat. Szociológián tanultuk ezt, statisztika támasztja alá h nem télen és ősszel érzik magukat rosszabbul a problémásabb emberek.
2013. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont, de kiegészíteném egy saját gondolattal is. Szerintem az is a baj a nyárral, hogy ilyenkor lekerül a ruha. A szorongásos emberek amúgy is önbizalomhiánnyal küszködnek, és úgy vélik, hogy csúnyák, vagy kövérek, stb. Télen ezt remekül el lehet takarni, de nyáron nincs alibi, le kell vetkőzni.
2013. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!