Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kígyóval álmodni? Mit jelent...

Kígyóval álmodni? Mit jelent az, ha álmomban láttam egy több méter hosszú, vastag kígyót, aki miután engem meglátott, futásom ellenére utol ért, és rám tekeredett.

Figyelt kérdés
Szorítottam a fejét kezemmel, ahogy bírtam, meg is döglött, de a fogát még belém eresztette. Azt vártam, hogy ez méregfog volt és meghalok-e vagy sem. Ez mit jelent?
2009. nov. 19. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak valami National Geography-s kígyós műsor üledéke amit valamikor mostanában láttál? :)
2009. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak annyit jelent, hogy egy vastag óriáskígyóvál álmodtál, amit megöltél. semmi átvitt értelem.
2009. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden álomnak van jelentése, de a szimbólumok értelmezését csak saját magunk tehetjük meg.

A kigyó lehet egy személy, akivel konfliktusod van.

Gondold át, hogy ki lehet az!

2010. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!