Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy jöhetnék rá ki és mi...

Hogy jöhetnék rá ki és mi vagyok valójában?

Figyelt kérdés
Elsősorban a szexuális irányultsággal akadnak gondjaim, egyik nap azt hiszem ez vagyok másik nap már amaz, harmadik nap megint máshogy érzem. Elég furcsa... mármint normál ember el tudja dönteni hogy hetero vagy homo vagy micsoda, nem? Én miért nem tudom még most 25 évesen sem?
2009. dec. 4. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
azért nem tudod mert nincs állandó kapcsolatod... vagy van??, erről nem írsz, pedig fontos. és épp az segítene a felismerésben is, hoyg milyen vagy valójában.
2009. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezt csak te tudhatod.

nincs semmi teszt vagy vizsgálat vagy szerkezet,ami megmondaná :)

egyébként van olyan, azt hiszem a tizenéves kor végén, amikor természetes,ha valaki ,,meginog" és nem tudja eldönteni, melyik nemhez vonzódik, de a korod alapján nálad ez szerintem már nem aktuális.

gondold végig milyen kapcsolataid voltak, kikkel, és melyikben hogy érezted magad. Aztán azt, hogy most mire vágysz, melyik nem érdekel. Lehet,hogy túl unalmas volt a szexuális életed eddig és szeretnéd feldobni. Ha csak fantáziálsz a másik nemről, az nem jelent semmit. Az is lehet,hogy mindkét nemhez vonzódsz. De szerintem ne aggódj, csak arra ügyelj,hogy bármelyik nemhez vonzódsz, ne csapj be senkit(ez alatt azt értem h ha lány vagy és a lányokhoz vonzódsz akkor ne hitesd el egy fiúval h szereted..stb)

2009. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt egy 5 éves kapcsolatom egy pasival, szerelem megvolt, de a szexet utáltam, mindenkivel utálom, nem csak vele. Lányokba is bele tudok szeretni, de a szexre gondolni sem akarok velük. Simán csak aszexuális lennék vagy mi? De valahogy az sem teljes... néha gondolok a szexre.
2009. dec. 4. 22:22
 4/4 anonim válasza:

ugyanez a bajom,18 vagyok... eddig voltak pasijaim,voltam sokszor szerelmes de most meginogtam .. lányokba nem szeretek bele,csak max fantáziálok velük,ez normális? :S de asszem a lelkem mélyén csak nagyon vágyok már egy kapcsolatra,mert évek óta nem volt :(

csak ilyen futó kalandok és kiábrándultam a pasikból :S ..

2009. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!