Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy mondjam meg a pszichológu...

Hogy mondjam meg a pszichológusomnak, hogy nem szeretnék menni többet terápiára (mert beleszerettem)?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Így. De nem szerettél bele, ez egy normális jelenség, hogy azt hiszed, és áttételnek vagy valami hasonlónak hívják. Ezren írtak itt már erről, olvasgass egy kicsit a keresőben...
2014. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Indulatáttétel. És egyébként kb a napi rutinjuk része, hogy a betegeik tapasztalnak ilyet, tudniuk kell kezelni.
2014. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is túl vagyok.

Csodálatos szerelmet érzek a pszichiáterem iránt......

De ellenben a kérdezővel én menni szeretnék hozzá.

Amikor előadtam, hogy kell-e orvost váltanom a szerelem miatt, akkor az válaszolta, hogy.....: - "igen váltani kellene, de részemről csak fantáziának minősíti és maradhatok a páciense."

2014. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 habsburg válasza:

Nyugi, nem szerettél bele, csak ő megért.

Beszélj vele nyugodtan őszintén, majd ő megmondja mi lenne a legjobb megoldás.

2014. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is beleszerettem a pszichológusomba. Azt mondta, jó, mert azt tudjuk kezelni a terápia során élesben. (Ti. én idősebb férfiakba szeretek bele és ennek oka van. Az, hogy beleszerettem a pszichiáterembe, megkönnyíti a kezelést szerinte.) Lényeg, ami a lényeg, döntsön ő. :-)
2014. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért gondoltam, hogy nem egek többet hozzá, mert nekem ez csak szenvedés. Lehet, hogy nem valósak az érzéseim, bár én tényleg úgy érzem, hogy "halálosan" szeretem.

Hiába, mindig itt rontom el.

2014. febr. 27. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!