Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miként lehet megtanulni az...

Miként lehet megtanulni az elfogadást? Állandó "harcban" vagyok a világgal mert nem tudom hogyan kéne.

Figyelt kérdés

Olyanra elfogadásra gondolok pl.

- emberek akiket nem kedvelsz

-helyzetek amin nem lehet változtatni


2014. aug. 19. 05:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Emberek: Én sem kedvelek mindenkit, de attól próbálok az olyanokkal is normálisan és illemtudóan viselkedni, mint azokkal, akiket a barátaimnak nevezhetek.

Világ: Mondanám, hogy mosolyogj a világra és visszamosolyog rád. Legyél nyílt és barátságos! Ez olyan, mint ha az utcán állna két ember. Az egyik mosolygós, kedvesnek és barátságosnak tűnik. A másik morcos, magába fordulós és kedvetlen. Melyikhez mennél szívesebben?

Helyzetek: Minél többet rágódsz egy-egy helyzeten, annál hosszabbnak fog tűnni. Vedd könnyedén az akadályokat (ne félvállról)! Sajnos nem mindig azt kell csinálnunk, amihez kedvünk van....

Szép napot!

2014. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el: Eric Berne = "Emberi játszmák" című könyvét
2014. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!