Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az orvosomnak igaza van?...

Az orvosomnak igaza van? Anorexiás lennék?!

Figyelt kérdés

Én egyáltalán nem érzem magam étkezési problémásnak! NEM fogyókúrázom, nem számolom a kalóriákat és nem látom magam kövérnek. Egy szóval messziről lesz@rom a súlyomat. De az életemnek mégis volt (de még mindig van egy kicsit) egy olyan időszaka, hogy nem volt étvágyam. Sose voltam nagy evő, de most elhatalmasodott rajtam. Túlzottan törekedtem az egészséges étkezésre és emiatt kórosan

lefogytam. Olyan hamar történt... Szüleim beraktak a kórházba, ahol megmérték a súlyomat és úgy döntöttek befektetnek a kórházba (Vadddaassssskkkkkkeeeeeerrrrrttttt). Oké. Ott szépen eszegettem, ment föl a súlyom, vissza szoktam a cukorra (amit teljesen kiiktattam az étrendemből). Jajjj de jó. Kiskorom óta gyakran járok pisilni, ami az ápolók is észrevettek... Egyszer r..... bácsi bevitt az ápolói szobába vagy mibe és ezeket kérdezgette: -MIT CSINÁLSZ A WC?! HMMMM? NA MIT? Mit csinálnák -.- szarok, hugyozok.



2014. aug. 22. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod második felének semmi köze nincs a kérdésedhez de jöt röhögtem (bocsi)

Egyébként a kérdésedben ott a válasz.

"Sose voltam nagy evő, de most elhatalmasodott rajtam. Túlzottan törekedtem az egészséges étkezésre és emiatt kórosan

lefogytam."

2014. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Étkezési zavaraid vannak. És nyilván komolyak, mert ok nélkül senkit nem fognak bent a kórházban.


Elfelejtetted megemlíteni, hány kiló vagy, de ha alultápláltság miatt fogtak bent a kórházban, akkor sok nem lehetsz.


Tudod, nem csak az a beteg, aki hánytatja magát a budiban.

2014. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tulzottan figyelsz az egeszseges taplalkozasra, es ezert nem eszel, azt orthorexianak hivjak, nem anorexianak.
2014. aug. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy anorexiás,ha nem látod kövérnek magad,valami más /feltehetően lelki eredetű / problémád lehet.

háát igen,a Vadaskert..*-* én tavaly nyáron 8 hétig élvezhettem a vendégszeretetüket,én is a súlyom miatt kerültem be,de mondjuk én anorexiás voltam,és valami borzalom volt..ráadásul az elején,amikor befektettek,úgy voltam vele,h max.1 hét,viszont nem akartam meghízni,ezért titokban hashajtót szedtem bent is,de sajnos lebuktam,így még szigorúbbak voltak...te ugye nem a 18 lépcsős programon voltál?..

2014. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!