Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minek kell elni ha ennyire...

Minek kell elni ha ennyire nem szeret senki es mindenkinek rossz velemenye van rolam?

Figyelt kérdés

Eeskuszom nem akarok mar elnii...Senki nem szeret szinte 1-2 emberen kivul es tenyleg van ra okuk de azert ahhoz hogy ennyire bantsanak...

Szar minden most nagyon..

A csaladom is,baratom is elhagyott 4 honapja es okkal es annyira banok mindent..Ugy visszacsinalnam es mashogy viselkednek de mar nem lehet!

Annyira szar egy ember vagyok hogy az hihetetlen.Miert van az hogy masok olyan kedvesek es szeretik oket en meg ennyire rossz vagyok?

Anyu allandoan aztmondja olyan vagyok mint az apam ami lehet hogy igaz is de most arrol miert tehetek? Miert nem tudunk valtoztatni azon amik vagyunk?! Miert kell hogy ilyen rossz termeszetem legyen?!

Annyira utalom magam...

1 honapja kiderult hogy rakmegelozo allapotban vagyok es eskuszom orultem neki...Mert igy csak szenvedek attol aki vagyok es pont ez a nehez mert ezen nagyon nehezen tudok valtoztatni...

Sokszor mar tenyleg ugyerzem hogy en nem vagyok az eletre valo es nem ertem miert kell itt szenvednem..Miert nem valaszthatunk hogy akarunk e elni! Annyira rossz!

Mit tegyek?!? 18/L


2014. nov. 6. 20:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Haat..

A hazudozas,az hogy elveszem azt ami nem az enyem szo nelkul...(bar ezt csak kozeli rokonoknal csinaltam pl anyu.De nagyon felek hogy mivan akkor ha ez bennem van genetikailag..es ahogy megy az ido egyre durvabban lesznek a hazudozasok stb...

Probalok mostmar nem hazudni es nem elvenni semmit de valami kesztetes van bennem es szar embernek erzem magam ha vissszagondolol ezekre..Mikor megteszem akkor nem

De most nagyon kellemetlen az is hogy ide leirom .

2014. nov. 6. 22:02
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyebkent koszonom az eddigi valaszokat
2014. nov. 6. 22:04
 13/17 anonim ***** válasza:

Amit most írok az csak egy felvetés, egyáltalán nem állítom, hogy így van. Azt mondod elveszel dolgokat kérdezés nélkül, és azt is említetted, hogy az édesanyádtól. Nem lehet, hogy van benned egy hiány, amit nem kapsz meg tőle (törődés, támogatás, iránymutatás), és ezt úgy próbálod pótolni, hogyha nem adja neked azt amire szükséged lenne, akkor elveszel valami tárgyi dolgot? Hogy legyen valami ami a tiéd, legyen egy szelet a világból amit birtokolsz (gyakran helyettesítjük tárgyakkal, pótszerekkel az érzelmi hiányokat, emiatt nem kell szégyenkezned) és ezért cserébe vállalod a lelkiismeret furdalást is akár?


A másik a hazugság. Az hazudik, aki fél megmondani az igazat. Aki fél, az meg van félemlítve. (Innentől muszáj konkrétan kérdeznem, és ha úgy érzed túl mélyre vájkálok így ismeretlenül, tudd, hogy egyáltalán nem kell válaszolnod, sőt megtiszteltetésnek veszem ha megteszed). Édesanyáddal van köztetek őszinte, valódi kommunikáció? Beszélsz neki szerelemről, barátságról, szexről, stb? Tud róla, hogy bajban vagy? Tud arról, hogy a halál mint lehetőség már-már csábító számodra? Tud arról, hogy szar embernek tartod magad? (NEM VAGY AZ, ami eddig egyértelműen lejött abból amiket írsz az az, hogy hatalmas lelkiismereted van, és törekszel, vagy szeretnél a jóra törekedni, csak most egy olyan krízishelyzetben vagy, ahol "túlélésre megy a játék", de te még ebben a helyzetben is becsületes akarsz maradni, és ezért nyugodtan húzd ki magad, emeld fel a fejed, és legyél büszke rá! Légyszi. :) ).


Annyi mindent írnék még, de nem akarok egyszerre rád zúdítani mindent, most lefekszem, mert holnap nyolc órára jön egy páciens, de holnap az első adandó alkalommal felnézek ide. Addig is nagyon vigyázz magadra!

2014. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Anyaval semmilyen a kapcsolatunk es errol nem igazan akarok beszelni mert probalok nem gondolni arra hogy van anyam.

Nem szeretem Ot...

Egyszeruen minden idegesit benne es a feszultseg ami itthinvan ram is ramragad...Ha nem vagyok itthon napokig akkor annyira feltoltodom hogy az hihetetlen.Nem szeretek ide hazajonni...

Anyu ferje is cibalt mar meg bar sokszor tenyleg megerdemelnem hogy megrangasson,ha kulso szemmel nezem magam es a viselkedesem de mar elegem van igy mindenbol

2014. nov. 7. 12:52
 15/17 A kérdező kommentje:

Olyan erdekes mert ha mas szemevel nezem magam akkor az agyamra mennek es nagyon elitelnem magam hogy igy beszelek anyuval es azt hogy milyen ember vagyok,de viszont az erzeseimen meg a viselkedesemen nem tudok valtoztatni pedig most erzem hogy itt mar sokminden mast nem tudok csinalni mert ez igy nem allapot...Ez csak rosszabb lesz. Es ezek a sorozatos fajdalmak az egeszsegem is tonkreteszik ami a lelkem melyen mar nem erdekel csak ha belegondolok abba hogy milyen szep jovot terveztem el magamnak akkor megijeszt hogy igy tonkre megy minden...

Pl Nagy almom hogy Stewardess legyek kicsi korom ota de ahogy megy az ido egyre jobban nem erdekel mi lesz velem kesobb..szoval

Tok erdekes az egesz helyzet..Nem tudom pontosan leirni sem mit erzek...

2014. nov. 7. 13:08
 16/17 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetnék veled, ha van kedved írj.
2014. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Te ezt szörnyűnek látod,da ha pl a helyemben lennèl,akkor örülnèl a jelenlegi életednek.

szintén 18 éves lány

2014. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!