Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálják az állandó...

Mit csinálják az állandó szorongasommal?

Figyelt kérdés

Az iskolában meg hogyha tömegközlekedéssel utazok szorongok.Körülbelül 1-2 hónapja van.Osztályfőnök azt mondta menjek pszichológushoz.Anyamnak mondtam azt mondta hogy nincs semmi bajom csak lusta vagyok de már nagyon zavar ez az állapot.Ha iszok nyugtató hatású teakat,beveszek valeriana kapszulat,megpróbálok jelentősen többet aludni(általában 3-4órát alszom) és esténként edzek akkor legalább enyhülhetnek a tünetek?

15l


2015. jan. 8. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit, évek óta ebben küzdök, vagy marad a gyógyszeres kezeles, vagy pszichoterápia, Vagy önmagadtól veszel erőt magadon, ami nem fog menni.
2015. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, tudsz magadon segíteni, a leírt módszerekkel. Nyugtató teákat ihatsz, sportolhatsz, intenzíven tanulhatsz. Bízzál magadban, és nagyon akarjál meggyógyulni. Legyen magadhoz türelmed. Ha van iskolaorvosotok, hozzá is fordulhatsz. Ő majd elmondja, hogyan juthatsz el egy pszichológushoz.

Kívánom neked, hogy sikerüljön.

2015. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen jó úton haladsz a gyógyulás felé! Igyál Citromfű teákat napközben, ha kevés vegyél be hozzá Valeriánát. Este Valeriána relaxot. Próbálj meg többet aludni, mert akkor fogsz rendbe jönni. Ne túl későn csináld az edzést, mert akkor nem fogsz tudni jól aludni.
2015. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ akkor van esély,hogy ne szorongjak:))
2015. jan. 10. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:
beszélgess az iskola pszichologussal! Nekem 16 évesen volt ez és volt amikor nem birtam bemenni suliba, azt hitték logok, lusta vagyok és iskola undorom van. már az osztálytársaim is kibeszéltek. aztán 20 éves koromra uyg eldurvult h 39 kilóra lefogytam és nem mertem utácra menni hónapokig. ez nem játék!
2015. jan. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De rossz sajnállak:$

Értem:(

2015. jan. 12. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kell sajnálni! :) köszi!
2015. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!