Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Surgos! Ha gyongyvirag levelet...

Surgos! Ha gyongyvirag levelet ettem kb mennyi ido mulva okoz halalt?

Figyelt kérdés
Fontos lenne. Par nap? Vagy ora?
2015. jún. 20. 10:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj már el az orvoshoz, te igen hülye... Azonnal!!! Most!
2015. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A gyöngyvirág mérge a szívre hat, szóval az egy pár óra. Sürgősen menj orvoshoz!
2015. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várakozz...menj el a sürgősségire.
2015. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10-12 ora
2015. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%

Béke poraidra. Aki ennyire hülye, megérdemli a sorsát.

Ha véletlenül etted volna, orvosnál lennél. HA szándékosan, akkor meg várj türelemmel, és addig is egyél még belőle, barom.

2015. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de direkt ettél gyöngyvirágot?? Vagy miért írtad ki ide még ezt a kérdést? Miért nem rögtön orvoshoz mész?
2015. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem tudja, gyöngyvirág vagy medvehagyma volt-e. Ha tegnap ette, és azt mondjuk, hogy két órán belül halált okoz, akkor megnyugszik. De persze nem ártott volna egy kis plusz magyarázat a kérdésbe.


Kérdező, szerintem is menj orvoshoz, mert kiszámíthatatlan a mérgező növények hatása.

2015. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Tegnap delutan 4 korul ettem medvehagymat de lehet gyongyvirag volt. Es azert kerdezem hogy mar megnyugodhazok e. Ugyeleten voltam. Az orvos azt mondta "élni fog mig megnem hal. 100 % ra semmit nem mondhatok sose!"

Na ez nem valami nyugtato valasz.

2015. jún. 20. 10:47
 9/21 anonim ***** válasza:
Szia! Hát, egy kicsit furcsa ennek az orvosnak a hozzáállása. Én mondjuk arra számítanék, hogy elküld vérvételre, hogy kiderüljön, mit ettél, de nem biztos, hogy van értelme. Bár talán inkább arra gondolt, hogy (1) biztos jelentkeztek volna már a tünetek, (2) most már a gyomormosással se érnek semmit. Szóval remélhetőleg nem lesz bajod, de legközelebb nézd meg jobban, mit eszel.
2015. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Koszi. Peksegbe vett kiflifeleseg volt. Abbol ettem 3at...talan ott figyelnek mit tesznek ra.

Ahj de izgulok.

2015. jún. 20. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!