Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más Asperger szindrómában...

Más Asperger szindrómában szenvedő valaki?

Figyelt kérdés

Nekem ez a betegségem van és nagyon az agyamra ment már valamint még egy csomó dolog 31 vagyok,de nagyon nem ok az életem nagyon sok rossz történt velem úgy érzem reménytelen a további életem is eddig sem kellett volna élnem kb. sok jó nem történt max valaki aki jó az életemben félek bárhova menni néha főleg emberek közé vagy épp állásinterjúra is :(

A betegségem nagyon ráment az agyamra gyerekkoromtól fogva.

Nincs rá gyógymód.


2015. jún. 30. 16:21
 1/3 anonim válasza:
de van keress fel egy orvost
2015. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. nem betegség, hanem állapot

2. keress fel egy dokit aki tud segíteni, ha "kigyógyulni" nem is tudsz, fejlesztheted magad, főleg a társas élettel kapcsolatban

3. az hogy sok rossz dolog történt veled, valószínűleg nem sokban köthető az aspergerhez. mindenkivel sok rossz dolog történik.

2015. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Én elég sok Aspergerest ismerek, és teljesen különböző az állapotuk, élethelyzetük, úgyhogy abszolút nem az Aspergeren múlik, hogy sok rossz dolog történik veled.

Az Aspergerhez azonban társulhatnak más mentális zavarok is, nálad valószínűleg ez lehet a helyzet (ld.: "eddig sem kellett volna élnem"). Ilyen állapot neurotipikusoknál is ki tud alakulni, a depresszió és az alacsony önértékelés tünetei ezek.

Fordult pszichológushoz, lehetőleg olyanhoz, aki legalább hallott már az Aspergerről, és ki lehet belőle jönni.

2015. júl. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!