Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó szorongás?

Állandó szorongás?

Figyelt kérdés

Hello,20 éves vagyok és fiú.

Itthon teljesen magam vagyok, tudok normálisan beszélni a családommal stb. A legjobb barátommal is teljesen normálisan eltudok beszélgetni, röhögni, szóval mint egy normális ember. De ha találkoznom kell valakivel, pl egy lánnyal, akkor alig tudok beszélni, nem kapok levegőt, vagy is nem tudom beszéd közben hogy vegyem. Helyes vagyok, nagyon sok szép barátnőm lehetett volna, ezt azért mondom , hogy ne arra lyukadjatok ki hogy azért lenne bajom mert csúnya vagyok. Ha alkoholt iszom akkor feloldódok, és eltűnnek a gátlásaim, de nem akarok inni.

Mit csináljak?


2015. nov. 3. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
22%
Hasonló helyzetben vagyok csak én 5 évvel fiatalabb lány vagyok. :P (ja és nem leszbi :D)
2015. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!