Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindent elrontotram, nem...

Mindent elrontotram, nem tudom kijavítani a hibăkat, mit tegyek? 18/l

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az ęletem romokban van. Azt hittem felvesznek oda ahova leginkább menni akarok. De tuti, hogy nem, mert elrontottam az ęrettsěgit. Teljesen. Nem tudom mit akarok az ělettől. Azt sem, hogy mi akarok lenni. Akit szeretek az megmondta, sosem fog velem jărni. Otthagytam az edzěst az ěrettsěgire kęszülěs miatt ěs ez lett a věge... Csak rossz döntéseket hozok. Utălom magamat ezěrt. Nem tudom măr kijavítani a dolgokat. Nagyon běna vagyunk. A tanărom is mondta h elběnăztam az ěrettsěgit. Tudom, hogy semmire se vagyok jó. De nem akarok így ělni. Szeretnék meghalni de úgy fělek h nincs utána már măsik ělet. Ne tudom mit tegyek.

2016. máj. 26. 11:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy mi a jó az érettségiben, hogy újra próbálhatod? Meg lehet próbálni javítani (ha jól tudom, van rá mód).

18 évesen még fiatal vagy, hogy kiakadj bármin is. Sok lehetőség áll még előtted javítani az életeden.

Amúgy én is akartam már az lenni, csak én más miatt.

2016. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!