Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek hogy kerjem meg a...

Szerintetek hogy kerjem meg a szuleimet hogy sgitsenek? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Tobbszor kepzeltem mar be dogokat, regebben azt hogy a villamoson velem szemben allt egy fiu aki helyes volt aztan megkerdeztem a baratnomet kesobb hogy nem ismeri e? Erre azt mondta hogy ott nem allt senki. Ez mar regebben vot majnem egy eve azotta kisebb halucinacioim voltak. Nem szedek semmi gyogyszert es meg orvosnal sem voltam ezzel a problemaval. Ket napja este az tortent hogy (kertes hazban lakunk) lepteket hallottam kintrol. Es mivel kapu minden be van zarva lehetetlen hogy valaki be jojjon. Ugy tettem mintha nem figyelnek de egyre jobban hallottam oket. Aztan vegul miutan anyamekat nem erdekelte a problemam egy nagy kessel batorkodtam kimenni csak. De kint meg nem lattam senkit. Felek hogy megint befogok kepzelnidolgokat. Szerintetek ezzel mit tehetnek?

2016. aug. 10. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, mindenképp keress felnőtt segítséget, olyat, aki meghallgat és tudod, hogy segíteni is próbál. Ha a szüleid nem vesznek komolyan, akkor esetleg más felnőtt rokonod van? Vagy az iskolai orvosotokhoz is fordulhatsz, esetleg egy tanárhoz, akiben megbízol.
2016. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1-es válaszolónak!
2016. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazabol kb csak a szuleim vannak a tobbi rokonommal nem tartom a kapcsolatot mert mind messze van. De megprobalok baratok szuleitol hatha valaki tud segiteni mert nagyon fontos lenne.
2016. aug. 10. 13:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt meg el felejtettem le ini hogy tobbszor volt depresziom volt hogy egy evbe ketszer. Elo fordult olyan is hogy nem emlekeztem hogy megvagtam magam pedig fullra nem allt szandekomba bantani magam
2016. aug. 10. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Iskolaorvoshoz fordulj, vagy a körzeti nevelési tanácsadóhoz.
2016. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!