Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan gyozem meg szuleimet,...

Hogyan gyozem meg szuleimet, nagyszuleimet hogy ne engedjek a 4 eves kistesomat a szamitogephez?

Figyelt kérdés

sziasztok

16 eves srac vagyok romaniabol.

az a nagy problema, hogy szuleim egyfeszt azzal nyaggatnak hogy engedjem oda szamitogepezni tesomat aki 4 es fel eves..

egyik dolog hogy csaladbol mindenkinek van szemuvege apamon kivul.. nagyszuleimnek mindenek, anyumnak is..nekem is volt 6 evet , de kinottem szerencsere..

tesom sem marad ki szerintem.. ez csak rarak egy lapattal..

masik dolog az , hogy most kezdenem el palyafutasomat a zeneles teren.. mint dj.. pc-mnek 90% csak programok/zene ami szerintem ertheto..nem szeretnem ha veletlen odanyulna tesom valamihezamihez nemkene..

igaz, tesom ahoz kepes hogy 4 eves nagyon okos es kreativ, kezeli a dvd lejaccot,radio, szamitogepen pedig connectalja a nettet es mozzilaban megtalalja a neki valo jatekokkat, de itt van a problema hogy a kezmozdulata meg nem alakult ki , es nem stabil.. van amikor rossz helyre klickel es en ettol felek..


na ezt en igy szepen elmagyaraztam anyumnak teljesen nyugodtan.. es visszakaptam valasznak azt hogy akkor te sem szamitogepezel tobbet.. szoval hogy adjam be nekik ??


2011. ápr. 21. 17:39
 1/7 A kérdező kommentje:
ja amugy kihagytam hogy ujdonsult baratnom van, es eleg sokat nemvagyok itthol, ekozben tesomat persze odaengedik a gephez... es tesom raszokott arra hogy elkuldozget itthonrol azer hogy jatszak.. ok megertem hogy gyerek meg nem erti, de elmagyarazta mar neki mindeni 20x es megis csinalja..
2011. ápr. 21. 17:43
 2/7 A kérdező kommentje:
marmint azert hogy tesom jatszhasson a gepen
2011. ápr. 21. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen csinálj neki egy lebutított profilt, ahol nem tehet kárt.
2011. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vegyenek neki másik gépet, használtan már lehet olcsón 20ezer ft körül is mindennel együtt, egy kisgyereknek tökéletes.

Az elég önző dolog lenne hogy ne engedd oda. Gondolom nem te vetted a gépet, hanem szüleid, tehát az öcsédnek is joga van használni, attól még hogy kicsi... amíg nincs saját gépe tényleg csinálj neki egy másik felhasználói profilt, akkor nem tesz kárt semmiben ami a tiéd.

2011. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezis 1 megoldas, de azzal meg azabaj hogy az nagyon terhenlne a procit.. igyis altalaba mikor zenet csinalok proci az 80% folott ugral..
2011. ápr. 23. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért terhelné a procit, egy másik profil? Egyszerre csak egy van belépve.
2011. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nemtudom miert nem gondolam erre.

meglesz az uj profil kosz szepen :)

2011. ápr. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!