Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy ne legyek hipochinder?

Hogy ne legyek hipochinder?

Figyelt kérdés

Hipochonderkedésem akkor kezdődött amikor az egyik osztálytársam rákos lett minden előzmény nélkül. Attól fogva már minden létező betegségek beképzeltem magamnak. Fáj a hasam:bélrák

fáj a fejem:agyhártyagyulladás

lázas vagyok:leukémia

fáj at torkom:gégerák

ha valamilyen betegségek képzelek magamnak egyből utánézek a tüneteinek és hiába nincs egyik tünetem se akkor is beképzelem magamnak. Tudom hogy beteges de nagyon zavar. segítsetek!



2017. jan. 22. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sportolj napi szinten, és foglald el magad! Szedjél idegre ható vitaminokat, és igyál citromfű teát háromszor.
2017. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

a sportolás megvan heti 8-szor és általában el tudom foglalni magam de sajnos sport és a szórakozás közben is a betegségeken jár az agyam

2017. jan. 22. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez volt, mint amiket leírtál :)

Egyszer csak gondoltam egyet, és azt mondtam:

-Ha megdöglök, akkor megdöglök, ez van...

Így könnyebben figyelmen kívül hagyom ezeket a röhejesen hétköznapi tüneteket. Persze ettől még figyelek magamra.

2017. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)))
2017. jan. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!