Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakorló pszichológus helyett...

Gyakorló pszichológus helyett gyakornok?

Figyelt kérdés

Lehet tök hülyeség, de arra gondoltam, hogy mi lenne, ha nem magánpraxisban keresnék fel egy pszichológust, óránként több 10.000 Ft-ért, hanem esetleg egy tanulmányai végén járó, gyakorlatot szerezni akaró egyetemi hallgatót keresnék?

A problémáim nem olyan súlyosak szerintem még, hogy a tapasztalatlanság gond lehet, sokkal inkább lenne szükség egy előítéletek nélküli pártatlan személyre akivel meg lehet osztani a problémákat és tud segíteni feloldani a gátakat, gondolkodásbeli ellentmondásokat stb (barátok híján)



2018. jún. 13. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
ez hülyeség nem etikus el se vállalhat!
2018. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vallalhat olyan, aki mèg nem vegzett. Keress tb alapon valakit.
2018. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nyilván törvényesen nem praktizálhat.

Lehet rosszul fogalmaztam meg.

Valaki olyat keresnék, aki egy pszichológus pártatlanságával és előítéletmentességével állna hozzá(m). És kicsit komolyabb annál, mint önjelölt megmondóemberekkel csevegés a neten. (Próbáltam, nem működik)

2018. jún. 14. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha fizetnél érte bármennyit is (nyilván kevesebbet mint 10ezer), akkor nagyon etikátlan ha úgy ad tanácsot, hogy nem teljesen kompetens.

Ha meg ingyen,akkor a pszichológus hallgatónak nem éri meg, tekintve, hogy ahhoz, hogy terapeuta legyen hivatalosan is kell gyakorlatot szereznie, amit viszont az oktatási intézmény felügyel valamilyen módon, tehát szerez gyakorlatot.


vagy nem elég képzett (és lehet, hogy hülyeséget mond, és árt), vagy már elég képzett ahhoz, hogy amarosan ő is tízezreket kérjen el, és akkor nem fog leülni ingyen beszélgetni

2018. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!