Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy ezt orvosolni...

Mit tegyek hogy ezt orvosolni tudjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy nagyon kellemetlen témában irok ..

Nő létemre sajnos nagyon szőrös vagyok..es gyorsan is szőrösödök..

Mindenhol

Fekete szőröm van sajnos nem csak ilyen pihek...

Nagyon nagyon zavar es undorodom magamtól hogy a fenekem felülete a hasam a derekam fekete szőrrel van teli.

Epilálom mindenhol magam ahol csak tudom.

Hetente

Egy hét után újból kinő a szőr epilálás melett is.. nagyon fárasztó.es dühítő hogy ennyi időt szánok rá egyszerűen pár nap alatt vissza is no..általában akkor szoktam magam szőrteleníteni ha páromhoz megyek ez hetente egy hétvége

De elgondolkodtam azon is hogy mi lesz ha együtt élünk? Hogy fogom rejtegetni majd azt amiről tudom hogy nagyon kínos.. hogy fogom megoldani az epilálást náluk..Borzasztóan zavar mert ha nem epilálok vagy gyantázok akkor nagyon undorító...

Mit javasoltok? Lehet valami hormonális bajom? Hogy ennyire gyorsan nő a szőröm? Fogamzást gátlót is szedek..

Nem tudom emiatt lehet e de ha jól emlékszem a gyógyszer előtt is ilyen -szörös típus voltam..


2021. márc. 2. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ja, hormonvizsgalatot kell kerned. Lehet, hogy felig ferfi vagy a rengeteg tesztoszteron miatt.
2021. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi szégyellnivaló.
2021. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tènyleg ennyire szőrösödsz, az hormonproblèmára utal, el kène menned egy endokrinológushoz. Ha kezelik a bajt, javulni fog, fel a fejjel! :)
2021. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!