Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellgondok! Hogyan lehetne...

Mellgondok! Hogyan lehetne orvosolni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, felemásak a melleim, nagyon a betege vagyok, sokat szomorkodom miatta és még az önbizalmam is a béka feneke alatt van. Aránylag nagy méretűek a melleim, a kisebbikbe ilyen kis betétet szoktam rakni, a melltartóba, de anélkül úgy érzem látható a különbség, én nagyon is látom. Vetkőzésnél mindig feszengek, legyen szó akármilyen helyzetről. Remélem változni fog, mostanában fájt a bal és jobboldali is,nagyon bízom hogy kiegyenlítődik. Jár valaki hasonló cipőben? Kisebb melltartó kellene? Valami tipp? Köszönöm előre is

2019. márc. 25. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos én is ilyen helyzetben vagyok. :/ Ha gondolod írj és ketten hátha tudunk valamit kitalálni. :/
2019. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre nincs mit kitalálni, mert nincsenek rá házi praktikák. Ha szerencséd van akkor majd idővel egymáshoz "nőnek" méretben, de ha nem, az is természetes. Az ember két testfele nem szimmetrikus, így a mellek sem egyformák - hogy ez kinek milyen arányban tér el, változó.
2019. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát sajnos csak a műtét segít. Természetes, hogy aszimmetrikus. Nekem is, és eléggé látszik, kb. egy egész kosár mérettel kisebb a jobboldali. :( Engem is zavar, de próbálok nem figyelni rá, és reménykedni, hogy megoldódik magától idővel. Nem szeretnék kés alá feküdni, de lehet, hogy pár év múlva megteszem. Most még mindenképp várok.


18/L

2019. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam is elég szembetűnő a különbség. A bal nagyobb, és emiatt lóg is egy kicsit.

Mivel már 28 vagyok, nem fog változni. Szerencsére melltartóval nem látszik.

Engem is zavar, de a műtéttől jobban félek, ezért nem fekszem kés alá, ha nem muszáj. Megtanultam többé-kevésbé elfogadni.

2019. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!