Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők higiéniája?

Nők higiéniája?

Figyelt kérdés
Nő vagyok én is, kérlek elmondanátok ti hogyan őrzitek meg a frissességet és tisztaságot odalent? Mit használtok? Nekem emiatt nem jó a közérzetem, még mindig nem kaptam meg a módját, hogy hogy lenne a legjobb, van folyásom állandóan, tisztálkodok minden nap, mégsem érzem magam konfortosan, mit csináljak másképp?

2021. ápr. 5. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Orvoshoz kell menni. Az állandó folyás az nem normális. Lehet már túl tisztálkodsz. Tenyészetet kell csináltatni.
2021. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Jól mondja az előző, a túlzott tisztálkodás is árthat felborítja a hüvelyben az egészséges egyensúlyt. Megkérdezhetem mit használsz az intim területeken? Vannak kifejezetten erre való készítmények. És annak erre nagyon jó törlőkendők, amit simán a munkahelyre is be tudsz vinni. Az orvos meg nem árthat, bekaphattál valami makacs fertőzést is.
2021. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*vannak
2021. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

a huvely egy ontisztito szerv, valamennyi atlatszo folyas normalis, emiatt ne erezd rosszul magad (viszont ez normal szagu, es nem nagyon sok)


ne hasznalj semmilyen intim mosakodot, a legtobb inkabb karos mint hasznal, langyos vizzel most meg magad minden furdeskor.


es menj el orvoshoz rendszeresen, fel evente vagy evente minimum, hogy megnezze minden rendben van e, mert lehet hogy van valamilyen fertozesed (ezeket szexualis egyuttlet nelkul is meg lehet kapni)

2021. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Fürdésnél vízzel megmosom, nagy ritkán intim mosakodóval is. Ha neked ennyi nem elég, akkor valóban érdemes lehet orvoshoz menni.
2021. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Lactacydet használok mindennap, kellően tisztít
2021. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
75%
Nekem is hasonló problémáim voltak túltisztálkodás miatt. Kaptam kúpot meg fájdalomcsillapítót rá, azóta nincs baj, meg rendesen odafigyelek a dolgokra.
2021. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is a Lactacyd vált be. Előtte elég sűrűn voltak folyással problémáim (szappant használtam az intim területeken is, nem tudtam hogy az árthat is)
2021. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lactacyd sensitive intim lemosót használok esténként
2021. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"ne hasznalj semmilyen intim mosakodot, a legtobb inkabb karos mint hasznal, langyos vizzel most meg magad minden furdeskor." Te komolyan azt hiszed, langyos vízzel tisztán tarthatsz egy fertőzésveszélyes területet? Ne már...
2021. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!