Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Minden kamaszfiú szobája (és...

Minden kamaszfiú szobája (és ágya) büdös? Ki hogy kezeli a kamaszgyerek higiéniáját? Kényes téma..

Figyelt kérdés

13 éves a fiam, elmondása alapján tudom, hogy nemileg érett, mutál, mélyül a hangja, szőrösödik, megnyúlt, tiszta pattanás és izzad.

Kapott dezodort, használja is, a lába amennyit nőtt az elmúlt hónapokban, annyival szagosabb is. A szobájába belépve reggel masszív oroszlánszag fogad, harapni lehet, olyan, mintha az ágyban csinálna dolgokat, aminek ott marad a szaga. Izzadságot is látni a párnáján, meg foltokat a lepedőn szóval igen. Hetente 1x húzatom vele át az ágyat, naponta több órát szellőztetek, hetente van kiporszívózva, szennyest naponta kivitetem vele. De minden reggel büdös van. Ez hormonálisan mindenkinek ilyen, az én orrom kényes, vagy mi? Két fiam van, ő az idősebb, de a kicsi is kezd kamaszodni. Erre vértezzem fel magam? Ki hogy kezeli az ilyen higiéniai sztorikat?


2020. szept. 18. 13:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Erre vértezd


Majd elmúlik..

De egy ideig ez lesz, ha izzadós típus

2020. szept. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Hetente 2x vagy többször is lehet takarítani, cserélni és igen, 13 évesen ezt egyedül is meg tudja csinálni. Nem neked kell kezelni és nem kényes téma. Nevelni kell. 13 évesen még gyerek, most tanulja meg, hogy legyen életképes férfi.
2020. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Igazából maga a jelenség ami érdekel, hogy másnak is ez van-e, a tisztaság részt csak azért írtam, hogy nyilvánvaló legyen, nem putriban élünk és nem trehányságból van büdös.. :)

Köszi. Kész öröm lesz a kövi pár év :)

2020. szept. 18. 13:44
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Tombolnak benne a hormonok. Sajnos most ez lesz egy darabig. Mindent megtesztek, jól csináljátok, de van, amivel nincs mit kezdeni... Igen, ez van másnál is :)
2020. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Más: a lepedőt cseréltessem le vele kétnaponta, ha annyi időközönként van televalamizve, vagy én csináljam meg és hagyjam békén? Nem szívesen mondogatnám neki, hogy fiam megint izés a lepedőd, csinálj vele valamit ..

(Apja nem velünk él. És nem törődik ezzel a témával, én voltam a felvilágosító, vélem beszél a gyerek a maszturbálásról, a lányokról, a nemi szőrzetétől kezdve mindenről)

2020. szept. 18. 13:59
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
csinál dolgokat, televalamizve... te felnőtt nő vagy????
2020. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Miért 6, írja le hogy amikor kiverte vagy erotikus álma volt akkor odament a g*ci? Ettől boldogabb leszel? 🤦‍♀️
2020. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
ja, mert a kettő közt nincs átmenet...
2020. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Miben alszik?

Vegyen fel laza boxert és egy trikót. Így nem az ágyat testnedvezi össze.

2020. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy törölje le zsepivel. Egy kis szemetest is kaphatna. És lábspray-t.
2020. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!