Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rövid menstruációs ciklusok!...

Rövid menstruációs ciklusok! Nőgyógyászatilag minden rendben. Hová érdeme még fordulnom? Valaki járt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, 19éves koromtól majdhogynem napra pontos a ciklusom, 27-29 naposak. Érzem mindig a peteérést,menzeszt előre.Nem szedek semmilyen gyógyszert. Aaugusztusban kellett bevennem esemény utánnit,ami után szeptemberbe rendesen megjött,majd október elején kis pecsételés,és október közepén (16.ciklusnapra,peteérés után azonnal megjött) akkor nem foglalkoztam vele,gondoltam a gyógyszer mellékhatása. Novemberben,decemberben is megjött rendesen, most januárban pedig 2x. 2.jára 18.napra..ami szintén peteérés utan,de viszont akkor nem éreztem peteérést,se PMS tüneteket egyedül a hőhullámokat. Nögyógyász ultrahangot is csinált,rendben minden. Rákszűrés eredménye kis bakteriális hüvelyfolyás. Most 16.ciklusnapban vagyok,2hét múlva kellene megjönnie, tegnap előtt volt peteérésem,de már fájdogál a hasam és hőhullámaim vannak. Vérvétel eredménye is jó,ami a pajzsmirigyet illeti. Hormonlabort nem csináltak,kivéve a prolaktin,ami picit elemkedett. Holnap megyek endokrinológushoz. Eddig sosem voltam így azét vagyok megijedve. Más járt már így? Mitől alakult ki? Én hormonzarra,pcosra,vagy inzulinrezisztenciára gondolok,nyilván nem vagyok orvos,de egyéb más tünet is jelen van: hajhullás,rossz közérzet,hízás,álmatlanság,zsíros bőr,szőrszálak az állon,hőhullámok,ami eddig csak menzesz előtt volt,illetve a petefészek szúrkálás jobb oldalon,szintén ovukor volt,most meg kb mindig. Holnap remélem többet tudok,de addig is ha valaki esetleg járt már így,szívesen venném ha segítene!
2022. febr. 10. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

Lehet hormonprobléma ami köszönhető akár az eseményutáninak.

Az akkora adag mintha egy ló kapná.

2022. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!