Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítsééég! Mit tegyek? :SS

Egylány1 kérdése:

Segítsééég! Mit tegyek? :SS

Figyelt kérdés

Sziasztok!

van egy nagy problémám :S .. kb. 1hete .. észrevetemm h. büdôs ott lent.. és nemtudom mitôl van.. rendszeresen mosakodom.. már túlzásba is viszem.. mivel 1nap megmosom 5ször és két óra elteltével,olyan mintha kéthete nemmosakodtam volna :S mitôl lehet ez? olyanciki..


2010. okt. 3. 14:19
1 2
 1/19 anonim válasza:
Serdülő kor elsö 1-2 hónapjában ilyen lesz!Néha kicsit tovább;)
2010. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor nyomás nőgyógyászhoz. Valszeg hüvelygombád van, chlamydia...
2010. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy probléma, hogy 1 nap 5x megmosod, nagyobb kárt csinálsz vele mint hasznot! Egy nap maximum 2x mosd meg. Nincs sok, esetleg kellemetlen szagú folyásod? Nem viszket, ég, csíp a puncid? Csak kellemetlen szaga van?
2010. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Már énis gondolkodtam rajta h. elmegyek.. de félek :S . nemtudtok valamit amivel segíthetnék magamon?pls..
2010. okt. 3. 14:31
 5/19 A kérdező kommentje:
nemég,nemis csíp.. lehetséges h. a folyásom büdös?!!
2010. okt. 3. 14:33
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha válaszol a kérdéseimre utána tudok segíteni, addig nem :) Vagy küldj nekem priviben egy msn címet és felveszlek msnre.
2010. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem hiszem, hogy baj van. Ha van valami fertőzésed akkor lehet igen... De mivel nem ég, nem csíp, nincs semmi egyéb tünet talán ez kizárható. :) Amúgy csak gondolj arra, hogy a nemiszerv egy nedves, meleg környezetben van, ha szoros gatyákat viselsz az még rátesz 1 lapáttal.
2010. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szerintem azlessz a legjobb ha elnézek a nőgyógyászhoz :S bármennyire is félek..
2010. okt. 3. 14:41
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne félj a nőgyógyásztól! Ő nem azért van, mert élvezi, ha fogdoshatja a puncidat, csak segíteni akar.
2010. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
gondoltam :D Dehát azért csak kínos lesz.. Barátnôm már volt nőgyógyásznál és elmesélte mi, hogyan tôrtént.. ezért félek ..
2010. okt. 3. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!