Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a menstruációs zavar adhat...

Ez a menstruációs zavar adhat aggodalomra okot? Elmenjek vele nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok,kb 20 éves korom óta pontos a vérzésem 28-31napos,érzem a peteérést is(ovu teszttelis) meg a mensi megjöttét is. 2021ben volt egyszer,hogy 17.napra jött meg,de ez esemény utanni zavart be. 2022 ben is ugyan így,de akkor haláleset volt a csaladban,betudtam a stressznek,mind a 2alkalommal utánna helyreállt. Most áprilisban késett egy hetet 36napra jött meg, most májusban meg most kellene petteérésnek lennie (16.ciklusnap) de mindjárt megjön érzésem van, az ovu teszt full negatív,száraz vagyok,mint a sivatag,tiszta pattanás,mint mensi előtt. Tudom,hogy lehetnek néha anovulációs ciklusok vagy a múlthavi késés okozhatja? Fog.gátlót nem szedek,se semmilyen gyógyszer. Védekezve élek nemi életet. Ha esetleg most megint megjön 2 hétre elmenjek nőgyógyászhoz? Tavaly elmentem,de nem talált semmi hibát egyből gyógyszert akart írni,az amúgy normális ciklusomra. Más is járt már így,hogy van ami killengéa miatt ez történt?
2023. máj. 13. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj előbb hcg re is.
2023. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teszteltem és azis negatív
2023. máj. 13. 16:21
 3/5 A kérdező kommentje:
De amióta megjött április 28. Án nem is volt együttlét,mert a párom kint dolgozik,holnap jön haza,szóval terhesség kizárva
2023. máj. 13. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogyás, stressz kizárandó, ha az nincs és még egy két ciklus se rendezi, akkor doki.
2023. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Fogyás nem volt

De utóbbi 3-4hónapbam felszaladt vagy 4-5kiló

Stressz is volt múlthónapban,amiért késett majdnem egy hetet..de nemhiszem,hogy ez okozná

2023. máj. 13. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!