Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon használat esetén...

Tampon használat esetén mennyire kell félni a toxikus sokk szindrómától?

Figyelt kérdés
Sokszor praktikusabb lenne csak tampont használni, de félek ettől a toxikus sokk szindrómától. Volt már olyan kipróbáltam, de valamiért ez a toxikus sokk fogalma bennem volt, így 1-2 óra után ki is vettem, és olyankor is csak itthon próbálkoztam meg a használatukkal.
2023. jún. 1. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Rendesen kell cserélni és akkor semennyire
2023. jún. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Időben kell cserélni és akkor nincs gond.
2023. jún. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Akkor alakulhat csak ki, ha pl. 1 napig bent hagyod. Pár órával nem lesz semmi bajod, akkor ilyentől nem kell félni.
2023. jún. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.


Rá kell írniuk, de amíg normálisan cseréled ÉS nem koszos kézzel tolod fel, semmi bajod nem lesz.

2023. jún. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semennyire, ha normálisan használod.

Meglepődnék, ha bárki ismernei olyat, akinek volt.

Ne hagyd bent napokra (nem órákra :-) ) és nem lesz gond

2023. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az csak egy kötelező formátum amit mellékelni kell a tamponhoz. Szerinted, ha könnyen el lehetne kapni, akkor használná bárki is?
2023. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!