Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van esélyem, hogy valaha...

Van esélyem, hogy valaha gyerekem lehessen?

Figyelt kérdés

Alacsony ösztradiol és progeszteron szint, ehhez képest túl magas tesztoszteron (de bőven a normális tartományban).Évek óta fennáll ez az állapot. Először pcos-esnek kiáltottak ki, majd két orvos is közölte, hogy semmi nem igazolja, soha nem volt pcos-em.Nem foglalkoznak velem mert normálisan menstruálok, nincsenek hatalmas feltünő tüneteim. Több orvost is megjártam màr, nincs erőm, hogy minden alkalommal elzavarják, hogy hozzámvágják, hogy szedjél fogamzásgátlót vagy ha nem, szevasz, nincs más opció. Nagyon aggaszt a helyzet. Szeretnék gyereket. Nem bízom az orvosokban és nem akarom teletömetni magam fogamzásgátlóval vagy egyéb hormonokkal. Nem is bírja őket a szervezetem. Attól félek, hogy kifutok az időből is ilyen paraméterekkel soha nem lehet gyerekem, csak a csoda segíthet.

27/N



2023. szept. 14. 19:22
1 2
 1/13 qborka ***** válasza:
89%

Menstruálsz? Ha igen,akkor már csak egy apukát kell találni,nem pedig azon agyalni,vajon összejön e.


Még fiatal is vagy.

2023. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Apuka lenne. Nem jön össze. Menstruálok, de a hormonok egyáltalán nincsenek rendben. Valószínűleg egyáltalán nincs peteérés, progeszteron a béka segge alatt. Hát ezért nem sikerül.
2023. szept. 14. 20:06
 3/13 qborka ***** válasza:
25%

Sajnálom,de ne add fel, vannak még csodák,lombik stb.

Van valami Norvég krém, állítólag jó.

2023. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy lombik se segítene nálam :( mert ezek elengedhetetlen hormonok ahhoz, hogy a baba megmaradjon.
2023. szept. 14. 20:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A lombiknál pótolják az ösztrogént is, progeszteront is…

Voltál már meddőségi központban, vagy csak eldöntötted, hogy rajtad nem lehet segíteni és kész?

2023. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Többször is voltam orvosnál mindenfelé, de sehol nem vették komolyan a problémát, úgyhogy őszintén már feladtam az orvosokkal és semmi erőm nincsen folytonosan veszekedni velük.
2023. szept. 15. 07:24
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

De azt mondtad, hogy gyereket akarsz és x ideje nem estél teherbe? Mert azt nem tudom elhinni, hogy erre senki nem mondott semmit…erre vannak a meddőségi centrumok, jelentkezz be.

Attól, hogy itt sírsz, nem leszel terhes.

2023. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 qborka ***** válasza:
100%

Hát,ha elzárkózol a hormonoktól,nehéz lesz teherbe esni.

Nem ördögtől való, egyszerűen pótolják azt, amiből keveset termel a szervezeted.

2023. szept. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak ennyire egyszerű lenne..
2023. szept. 15. 09:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor íg jártál. Az orvosok nyilván mind hülyék.


Ja, nem, csak te okoskodsz olyanba, amiről fogalmad sincsen. Nem tudlak sajnálni.

2023. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!