Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van esélyem, hogy valaha...

Van esélyem, hogy valaha gyerekem lehessen?

Figyelt kérdés

Alacsony ösztradiol és progeszteron szint, ehhez képest túl magas tesztoszteron (de bőven a normális tartományban).Évek óta fennáll ez az állapot. Először pcos-esnek kiáltottak ki, majd két orvos is közölte, hogy semmi nem igazolja, soha nem volt pcos-em.Nem foglalkoznak velem mert normálisan menstruálok, nincsenek hatalmas feltünő tüneteim. Több orvost is megjártam màr, nincs erőm, hogy minden alkalommal elzavarják, hogy hozzámvágják, hogy szedjél fogamzásgátlót vagy ha nem, szevasz, nincs más opció. Nagyon aggaszt a helyzet. Szeretnék gyereket. Nem bízom az orvosokban és nem akarom teletömetni magam fogamzásgátlóval vagy egyéb hormonokkal. Nem is bírja őket a szervezetem. Attól félek, hogy kifutok az időből is ilyen paraméterekkel soha nem lehet gyerekem, csak a csoda segíthet.

27/N



2023. szept. 14. 19:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mert te biztosan pontosan tudod mit jártam végig, ugye? Hogy így "okoskodj",rosszindulatúskodj és ítélkezz más fölött. Ha segíteni nem tudsz, akkor nem kell kommentelni, mert rosszindulatra senkinek nincsen szüksége!
2023. szept. 15. 17:36
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
Hányszor írjuk le, hogy meddőségi centrumba kell menni, ha nem esel teherbe, nem random nőgyógyászhoz?
2023. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt?
jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!