Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy anyuka koraszülött volt...

Egy anyuka koraszülött volt és veszélyeztetett terhes is a megszületett gyerek milyen betegségekre lesz hajlamos illetve fogyatékos és sérült is lehet!? (gyógyszer szedés a terhesség alatt illetve oxigénhiány)

Figyelt kérdés

A gyerek akár rákos daganatos lesz vagy lyukas szervű és halva született is lehet!!??

Agy vérzést szívinfarktust is kaphat!?

Izomsorvadás kerekesszékes tolószékbe is kényszerülhet!?



2023. szept. 23. 20:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%

"Csak azt szedte be amit felírt a szülész nőgyógyász szakorvos receptre vényre a veszélyeztetett terhességre amiatt!!!"


Azok biztosan nem károsították a magzatot. Ha az anyának súlyos alapbetegsége van, amit muszáj kezelni, akkor lehet szükség a babára esetleg veszélyes gyógyszerre.


De még mindig nem tudjuk, miért volt veszélyeztetett. Pl. cukorbeteg volt? Vetélése volt korábban? Vérzést tapasztalt a terhesség alatt? Kinyílt a méhszáj idő előtt? Millió okból lehet valaki veszélyeztetett.


Pl. egy nyíló méhszájra magnéziumot és pihenést írhatnak fel, ami nem káros a babára.

2023. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Te legalább tudod kérdező hogy miért vagy olyan amilyen. De nekem rosszabb mert sajnos örökbe vagyok fogadva mert a szüleim otthagytak. HacazvIszen igassagis lenne még kellett volna büntesse az anyámat és ne csak annyival hogy egy 2 éves kis vaszagbélrákkal meggdogoljon. Az apám sincs megbuntetve, Angliába dolgozik feketén, itt Romániában meg kapja a nyugdíjat és a román nyelven kívül más nyekver nem ismer pedig éveket dolgozott külföldön. Magyarok fogadtak örökbe azért tudok csak magyarul. Én azt gyanítom hogy beszorultam a szülő csatornába. Az anyám 17 éves fejjel arra se volt képes hogy megszüljön normálisan egy egészséges gyereket. Onnan gyanítom hogy beszorulhattam hogy 1. Kicsi koromban féltem a sötéttöl, pincétől, a csuzdan most is félek lemenni. 2. Ha filmben vagy jelen látom vagy olvasom hogy valakinek valamije beszorult akkor elfog valami fájdalom és orditok, úgy érzem mintha valamikor én szorultak volna be valahova és nem tudtam volna előre haladni és valahogy kihúzták de el voltam alelva. Ez egy érzés.
2023. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Volt vetélése nyitott hát gerincel született meg apám és az ő első gyerekük

Avagy vagyis lyukas háttal:-(:-s

2023. szept. 23. 21:52
 14/24 A kérdező kommentje:
:'-( sajnálom szomorú fogadja és érezze együttérzésemet.
2023. szept. 23. 21:54
 15/24 anonim ***** válasza:
10%
Lélegezz mélyeket, meditálj, és próbálj megnyugodni! Bármi történhet, de hogy nagy legyen a baj, annak kicsi a valószínűsége.
2023. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Mégis valamitől élet képtelenként élek és éltem is állandóan állandó jelleggel mindig

Ilyen bolond hülyeként

Olyan gyenge ember vagyok és voltam világ életemben!!!

2023. szept. 23. 22:02
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
16-os: de ezen az sem segítene, ha 100%-ra tudnád, hogy mitől lettél ilyen. Próbálj meg a jövőre koncentrálni. Szakemberhez, fejlesztésre jársz? Sokat segíthet. Hány éves vagy?
2023. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Középkorú 34 éves leszek már a jövő hónapban.

Nem járok fejlesztésre de fel sem lett ajánlva senkitől sem egy valaki sem mondta pedig jártam embereknél!!!

2023. szept. 23. 22:09
 19/24 anonim ***** válasza:
62%
Mivel lettél diagnosztizálva? Vagy lettél egyáltalán diagnosztizálva bármivel hivatalosan? Amikor te voltál gyerek még nem volt ilyen fejlett itthon az ilyen jellegű problémák feltárása, kezelése, lehet érdemes lenne most felnőttként pszichológushoz fordulnod, ő tud segíteni, egyrészt, hogy milyen irányba indulj el kivizsgáltatni magad, milyen fejlesztések segíthetnek (mozgásterápia pl.), illetve a 30 éve tartó frusztrációdon is tud talán segíteni terápiában.
2023. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Asperger-szindróma adhd gyanút disthymiát személyiség zavarokat és szociális fóbiát diagnosztizáltak megállapítottak részemre

Meg ezeket az egyéb kevert depressziós szorongásos zavarokat

Lehet a pánik is ezektől van

2023. szept. 23. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!