Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem tudtam hogy terhes...

Ha nem tudtam hogy terhes vagyok de füveztem kb egy hetig 3 szor naponta?....

Figyelt kérdés
Ha nem tudtam hogy terhes vagyok de füveztem kb egy hetig 3 szor naponta?....Minden nap sajnos mert a paromal probaltunk es nem ment es nem is gondoltam volna hogy terhes maradok es arra meg terhes lettem es pont az elso honapba fuveztem nem tom melyik hetben volt de kb egy hetig lehet 2 nappal tobb nmt minden nap 3 szor naponta szitammm nem epp tettunk 1 cigibe sokat mindig kevesett dee pricelt volt...szvl 1-es nem fogyott el ebben a hetben csak epp anyit tettunk hogy na megfogjon...Van-e esèly hogy egeszseges maradjon a baba?nagyon aggodok

nov. 30. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Drogosnak baba..., ilyenek nők.
nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Én főként miattad aggódom.......
nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Hú bakker azért most is eléggé szét van csúszva a kérdező ahogy olvasom.
nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3

És szerintem most is terhes...

nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Jujj! Remélem nem vagy terhes! Nem való neked ez.
nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem probléma. Amerikában is veretnek terhesen. Ritka esetben előfordul hogy kisebb súllyal születik a baba, de nagy bajokat nem okoz a fű. A baj inkább az ha le van fújva szintetikussal (akkor már komoly veszélyt jelenthet).
nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

6

Aszondod, hogy HuJjHuJjHaJrÁ?

nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Ezt azért nem mondom mert itt Magyarba nehéz natúr füvet szerezni. Sok természetesnek eladott cannabis be van fújva szintetikus cannabinoid receptor agonistákkal, és így aztán már k.... veszélyes. Viszont nem a természetes növény a veszélyes, hanem a kémiai anyagok amiket ráfújkálnak!
nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerj pszichés segitseget is. Es tedd le a drogot. Es legyel őszinte az orvosaiddal, és mond ep nekik ugyanezt. Ők tudnak válaszolni erre. Ne drogozz tovanb, h megtarthasd. Lesz esely h egeszsseges lesz igen.... Csak ne drogozz, mert vlt egy nő aki terhesen tolta, es szules utan szegeny csecsemo mar elvonasi tunetektol szenvedett... Katasztrofa vlt szegeny gyetek a kínok kínjat elte at, es nem ő tehetett erről. A Zacherék kezeltek
dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a 9-re.

A marihuanát gyakran lefújják szintetikus drogokkal, és a felhasználó nem is tud róla.

dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!