Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem tudtam hogy terhes...

Ha nem tudtam hogy terhes vagyok de füveztem kb egy hetig 3 szor naponta?....

Figyelt kérdés
Ha nem tudtam hogy terhes vagyok de füveztem kb egy hetig 3 szor naponta?....Minden nap sajnos mert a paromal probaltunk es nem ment es nem is gondoltam volna hogy terhes maradok es arra meg terhes lettem es pont az elso honapba fuveztem nem tom melyik hetben volt de kb egy hetig lehet 2 nappal tobb nmt minden nap 3 szor naponta szitammm nem epp tettunk 1 cigibe sokat mindig kevesett dee pricelt volt...szvl 1-es nem fogyott el ebben a hetben csak epp anyit tettunk hogy na megfogjon...Van-e esèly hogy egeszseges maradjon a baba?nagyon aggodok

2023. nov. 30. 11:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem nem fuvesztem az ota es a magyar nyelvet sem tudom legjobban szoval a helyes iras nem a jobb iranyom vagy hogy irjam...Akkor meg nem tudtam hogy terhes vagyok es az mindenkinek meg tortenhet aki nem tervezte aki meg a 18.században szuletett az kerem hagyja ki a kerdesemet ha nem tud csak normalis valaszt valaszolni itelkezes nelkul...Soknak a fia sok mindent hasznal csak senkinek a szulei nem tudnak rola...
dec. 5. 17:09
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, most már tudod, hogy kettőtökre kell vigyáznod!

Minden jót, és írj, ha van valami.

dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenne tőle komoly baja. Ettől függetlenül a továbbiakban nyilván ne használj semmi ilyesmit, amég ki nem hordtad.
dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!