Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon ugy nez ki hogy vetélés...

Nagyon ugy nez ki hogy vetélésem volt(nem tudtam hogy terhes vagyok) de nincs tb-m. 2 honapja költöztünk és azóta nincs munkám. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
jan. 11. 05:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a kórházba. Ha 2 hónapja nincs munkád, akkor még 45 napig nem kell fizetni, a decemberi tb-t január 12-ig kell befizetni, úgyhogy nincs elmaradásod. 6 havi elmaradás után vált pirosra a lámpa, amit az EgészségAblak applikációban magad is ellenőrizhetsz.
jan. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A lámpa már most is piros lesz, 6 havi elmaradásnál barna, de ahogy előttem már egy hozzászóló írta, az nálad még ellátási kötelezettséget jelent, támogatott gyógyszert is lehet felírni, szóval nyugodtan mehetsz orvoshoz.
jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Erős hüvelyi vérzéssel egyébént MINDENKÉPPEN megvizsgálnak és ellátnak, mert akár lehet súlyos, életveszélyes állapot is (nem, egy normálisan lezajló spontán vetélés nem az, de bármi más is lehet, nem hiszik el bemondásra, meg fognak vizsgálni), az más kérdés, hogy utána kiszámlázzák.
jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Piros Taj-jal nem számláznak semmit, ott még utólag lehet rendezni.
jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!