Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kisajakplasztika lehetséges...

Kisajakplasztika lehetséges 18 éves kor alatt?

Figyelt kérdés
Szülői beleegyezéssel megcsinálják? Nem csak az önbizalom miatt, persze az is közrejátszik. Tényleg nem csak kicsit lóg ki, zavar is sportnál, bizonyos ruhákban kényelmetlen ott stb.

márc. 30. 10:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
9%

És mi vagy te, valami prosti hogy ennyire jól kell kinézzen a lábaid között?

Tudtommal egy normális lánynak csak egy fiú láthatja ott. És az az egy fiú pedig mindenével együtt fogja szeretni hiába nem tökéletes, mert szereti a lányt.

márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
58%

Bocsi, nem olvastam hogy mozgás közben is zavaró neked. Ha te tényleg tudsz erről beszélni a szüleiddel az példaértékű!

(11)

márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Fogadd el magad.
márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Direkt írtam, hogy elsősorban mozgásban zavar, nem az esztétika miatt. Olyan sportot csinálok, ahol tud kellemetlen lenni hiába fogadom el.
márc. 31. 20:29
 15/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kellemetlen tud lenni, sőt van akinél be is gyulladhat, irritálódik folyamatosan, tehát ez jogos az ő részéről, de TB-re ezt elég nehéz elintézni.
márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
De el lehet tb-re vagy nem? Meg lehet-e 18 alatt? Ezek voltak az alap kerdések nem az, hogy elfogadom-e magam meg hogy hány fiú látta.
márc. 31. 21:14
 17/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nyilván én nem tudom ezt megítélni, de menj el nőgyógyászhoz és kérd ki a véleményét, ha ő úgy véleményezi, hogy ez eü. problémákat okozhat,akkor lehet kérvényezni TB-re és szülői beleegyezéssel mehet. TB-re plasztikákat csak nagyon kivételes esetben csinálnak, ha eü. kockázatot, problémát okoz, baleset vagy bűncselekmény okozta esztétikai gond. Amiatt, hogy neked nem tetszik, esetleg csak normál esztétikai problémát okoz, azt nem állja a TB.
márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Mondtam már, hogy nem csak azért mert nem tetszik, nem tudom, miért jön mindenki ezzel.

És tb- re kérvényezni hogy lehet vagy azt a nőgyógyász megcsinálja?

ápr. 1. 10:09
 19/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
74%
Látszik, hogy 18 akatt vagy. Most 10x hagy ne írjam már le. Azt hitted odamész, azt mondod , hogy sürgős és már holnap műtenek is titokban?
ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Tök felesleges dokitól megkérdezni, kizártnak tartom, hogy elvégeznék TB-re. 18 felett se. Tudom amúgy, hogy miről beszélsz, én is ilyen adottságokkal rendelkezem, a bicikli pl. mindig tök kényelmetlen volt, vannak bőven nadrágok, bugyik is, amik nem optimálisak, de valóban együtt kell élni vele, vagy megműtteted saját pénzeden, ha elmúltál 18.
ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!