Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kisajakplasztika lehetséges...

Kisajakplasztika lehetséges 18 éves kor alatt?

Figyelt kérdés
Szülői beleegyezéssel megcsinálják? Nem csak az önbizalom miatt, persze az is közrejátszik. Tényleg nem csak kicsit lóg ki, zavar is sportnál, bizonyos ruhákban kényelmetlen ott stb.

márc. 30. 10:11
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Nyílván nem de nem is írtam ilyet, teljesen mást kérdeztem.

Köszi a segitseget de igazából "10x" eddig aht irtad, hogy nek csinálják meg csak mert nem tetszik, ami nem a kérdés volt meg, hogy kérdezzem meg a nőgyógyászt. Nem akarok rosszindulatú lenni de nem tudom minek oktatnak ki olyanok, akik nem olvassák el a kérdést vagy semmilyen konkrét dolgot nem írnak.

ápr. 1. 10:33
 22/26 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz?
ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Torna, ahol a ruha miatt gond és sokat biciklizek, ahol meg nyomni, dörzsölni tud.
ápr. 2. 09:27
 24/26 anonim ***** válasza:
Azért nem csinálják meg 18 éves kor alatt, mert addig még fejlődik a test, növekszik, az ajak is. Várd ki, hogy 18 legyél, vagy egy kicsit több, és akkor csináltasd meg.
ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat akkor.

Esetleg a műtéten kívül addig van vamilyen tanácsa annak, akinek van ilyen tapasztalata?

Légyszi ne azt, hogy fogadd el magad, hanem konkrétat.

ápr. 3. 09:46
 26/26 anonim ***** válasza:

Ezt csak megszokni tudod addig, átmeneti megoldásként

Figyelj rá, ha a dörzsölődés miatt pirosodik használj krémet, éjjel laza ruhában aludj hogy legalább addig se dörzsölődjön, de gondolom erre magadtól is rájöttél

Csak pamut bugyit hordj

Nagyon sajnálom, de ha jó a kapcsolat anyukáddal szerintem beszélj vele erről, biztos megértené hogy neked ez rossz és segítene utánajárni hogy mit lehet tenni

Elég drága dolog, de lézeresen is meg tudják oldani ezt a problémát, gyorsabb a gyógyulási ideje is

ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!