Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is baj? Anyu...

Szerintetek is baj? Anyu meglátta véletlen, hogy borotválkozom, azóta piszkál, hogy mióta, meg szerinte nem kéne, veszélyes, nem véletlenül nőtt oda szőr, stb.

Figyelt kérdés
Tényleg egészségesebb naturálisan? 16 vagyok, tehát szerintem ideje foglalkoznom ezzel.
ápr. 26. 18:30
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem ciki manapság, pl fiú előtt?
ápr. 26. 20:25
 12/28 anonim ***** válasza:
24%
De,az
ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
17%
10-es! De a nő gyógyászoknak általában nincs vaginájuk.
ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
Ez mindenkinek a magánügye, ha neked jobb úgy szedd le. Egészséges? Ugyan már, manapság a nők 99%a szőrteleníti, mégis egészségesek. L.
ápr. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%
Én is borotválkozok, mert számomra sokkal higiénikusabb, mint amikor beletapad a folyás meg a menstruációs vér, de senkinek nincs hozzá köze.
ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem, ha így érzed jol magad, akkor vagy már annyi idős, hogy eltudod dönteni.

De egyebkén a szőrzet egyes helyeken véd a fertőzesektől, szabájozza a testhőt stb. Ez a szerepe. De nyilván, ha Te úgy erzed jól magad, akkor szőrteleníts. Nincs nagyon beleszólása. Beszéljetek ezt meg, ha hajlandó anyukád.

máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
33%
Leszedni a szőrt egészségtelen, veszélyes, főleg tinikorban.
máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
51%
SOHA nem kell ezzel foglalkozni. Egyébként is bűn a házasság előtti szex. A bugyi mellett kilátszó szőr meg szexis és szép, egy épeszű férfinak, pl. strandon látják. A nemi szervedet hagyd természetesen. Borotválni csak azt a testszőrzetet kell, beleértve a körövvágást, amely folyamatosan nő, a földig - tehát haj, arcszőrzet és köröm. A nemi szpr, a hónmalj, szemöldök, szempilla, mellkas, lábszár az adott hosszig nő és aztén csak cserélődik.
máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
51%
1 es, tiltsa csak meg, neki kellene majd nőgyógyásznal kínlódni a kétdégbeesett lányával, ha a csupaszítás miatt netán összeszedne valamit... Lányocskák, ébredjetek már föl....
máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%
Megint itt ez az idióta…17-18-19
máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!