Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is baj? Anyu...

Szerintetek is baj? Anyu meglátta véletlen, hogy borotválkozom, azóta piszkál, hogy mióta, meg szerinte nem kéne, veszélyes, nem véletlenül nőtt oda szőr, stb.

Figyelt kérdés
Tényleg egészségesebb naturálisan? 16 vagyok, tehát szerintem ideje foglalkoznom ezzel.
ápr. 26. 18:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
#20 a 17, 18, 19 válaszolóra gondolsz?😂 Hat ez jó😂😂😂
máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Te döntesz hogyan érzed jól magad és ez legyen az első szempont. És a másik nagyon fontos hogyha megtalálod a megfelelő pasit nem fogja érdekelni hogy szőrös, csupasz, patis stb.

Ha betartod az alap higiénés szabályokat nem lesz a szőrtelenítéstől egészségügyi problémád a benőtt, begyulladt szörtüszöket is lehet kezelni bár ez genetika kérdése is ki mennyire hajlamos erre. Én pl nagyon és csak a lézeres szörtelenítés segített. A lényeg hogy te mérlegeld szeretnél e szörtelen lenni cserébe erre egy kis időt pénzt energiát álldozni vagy jobban érzed magad természetesen.

máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
65%
Nem tudom, ki mit gondol a kérdezőről, lány-e valóban és 16 éves-e...
máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#23

Miert merül fel benned a kérdés?

máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Privátban is piszkál, hogy fiú vagyok. Mert megadtam az email címem. Ilyet egy 16 éves biztosan nem csinál.
máj. 3. 14:30
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az összefüggést.

Teljesen mindegy, hogy lány vagy vagy fiú. Amit eddig válaszoltak mindkét nemre igaz!

Vagy már annyi idős, hogy ha szőrteleníteni akarsz azt meg is teheted függetlenül attól, hogy lany vagy fiú vagy. Anyukanak tudnia kellene mit jelent az intimszféra meg a magánügy. Ez pont egy olyan dolog, hogy eldöntheted magad.

máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszi :)
máj. 3. 14:36
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz soha az ilyenekkel. Komolyan!

Az alap problémad ugyan az. Mindegy, hogy ki vagy. A kerdésed pedig nem ez volt, hogy valóban làny vagyok es 16 éves??😂

Szóval az ilyenekre ne is válaszolj😃

máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!