Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más nők hogy oldják ezt meg...

Más nők hogy oldják ezt meg kulturáltan??

Figyelt kérdés

Még soha nem szőrtelenítettem intim területen, de most eljott az ideje, hogy meg kell tegyem. De azt tudom, hogy borotvától kipattogzik, megerősödik, szúrós lesz. (Amúgy is nagyon erős, sötét, tömött szőrzetem van.)

Egy barátnőm kozmetikusnál gyantáztatja, de neki sebes, konkrétan véres lesz tőle. Ez elég drasztikusan hangzik.

Más nők milyen módszerrel csinálják ezt, mit tehetnék, mit javasoltok?



máj. 2. 23:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Mint sok minden más, ez sem kötelező. Személy szerint sehogy sem kínzom magam.
máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Az első(pár) alkalom után mindenféleképpen ki fogsz pattogzani.

A legtöbb nő borotválja az intim területét, s nem fizet a gyantázásért.



Simán borotváld le a szőrt, aztán mégis kit fog érdekelni, hogy megerősödik a szórod ott lent? Nem az arcodon lesz több szőr hanem ott lent. Ha zavar akkor meg máskor is leborotválod.


Nem is értem a logikádat!

Félsz a gyantázástól, borotválkozni meg azért nem akarsz mert (félsz, hogy) megerősödik a szőr? LOL!

máj. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hu hat kb 12 eves korom ota borotvalkozom intim reszen (is) arra emlekszem, hogy eleinte szuros volt es viszketett mikor elkezdett visszanoni (de nem voltam sebes soha) de ez csak az elso par alkalom volt azota semmi problema vele. Szerintem akkor sebesedik ki valakinek ha vagy nagyon erzekeny a bore (nekem egyebkent az, de jo minosegu borotvat hasznalok es nem volt soha gond) vagy ha tul koran borotvalod ujra. A kis borostat nem is tudod ugy rendesen leszedni, persze nem kell megvarni amig erdo no vissza, de ha eddig sem zavart teged a szor akkor felesleges ketnaponta leszedni.
máj. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De de, eddig is zavart a szőr, most vagyok 20 éves és úgy tűnik, hogy lesz egy párkapcsolatom és ezért van ideje leszedni.
máj. 3. 01:58
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Én nem kínzom magam, borotvát használok. Van borotválkozas utáni krém, hidratáló, olaj. Próbálgasd ki őket. Olyat válassz, amit intim területre is használhatsz.🙂
máj. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

A gyanta kozmetikusnál azért jobb mert tényleg 2 hétre jó vagy, még egy amig megnio a kovetkezohoz (valakinek tobb is). A barátnőd meg rossz kozmetikushoz jár. Én kozmetikushoz járok és habár tenyleg iszonyat fáj, főleg az első 4-5 alkalom de sosw sérül a bőröm benne semmilyen formában.

Ha budapesti vagy akkor ajánlom Parragh Zsuzsa Natúrkozmetikát

máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Én borotválom és az a tapasztalatom, hogy ha kimondottan női borotvahabot vagy gélt veszek, plusz jó minőségű (!) női borotvát használok, akkor nem pattogzik ki. Ezek a termékek annyival jobbak, hogy már a párom is női borotvát használ arcra, mert egyszer nem volt itthon más, kért egyet az én eldobhatóimból és neki is sokkal jobban bevált, nem pattogzik ki azóta a bőre.
máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Ja és szigorúan egyszer használok egy borotvát, először intim területen, utána hónalj, láb, a legvégén fenék. Utána kidobom.
máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Még sosem voltam ilyen gyantázáson, sima borotvát használok, de aki volt, ez most olyan hogy teljesen csupaszra leszedi egy tök ismeretlen nő ott a kozmetikában? Ez annyira fura.

Vagy csak fazon a bikinivonalon?

máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Igen, pont olyan, leszedi teljesen csupaszra :D előny, ha a bugyit leveszed.
máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!