Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más nők hogy oldják ezt meg...

Más nők hogy oldják ezt meg kulturáltan??

Figyelt kérdés

Még soha nem szőrtelenítettem intim területen, de most eljott az ideje, hogy meg kell tegyem. De azt tudom, hogy borotvától kipattogzik, megerősödik, szúrós lesz. (Amúgy is nagyon erős, sötét, tömött szőrzetem van.)

Egy barátnőm kozmetikusnál gyantáztatja, de neki sebes, konkrétan véres lesz tőle. Ez elég drasztikusan hangzik.

Más nők milyen módszerrel csinálják ezt, mit tehetnék, mit javasoltok?



máj. 2. 23:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Korábban nekem is kipattogott a bőröm borotválás után. Kipróbáltam elég sok fajta borotvát. Jó ideje az egyik nagyon bevált végre. Azóta semmi problémám. Én utálom ha ott szőrös. Szúr, kényelmetlen. Viszont a gyantázást nem merném bevállalni, pedig jó lehet ha sokáig sima a bőr.
máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért nem meritek? Szégyenlősség?
máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én a fájdalmat nem bírom.
máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A cukorgyantás is kb fájdalommentes, az IPL villanófényes meg főleg fájdalommentes szőrtelenítés.
máj. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!