Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Fertőzés?

Mi lehet ez? Fertőzés?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy heveny h.gyulladásom, azonban szerintem az egyhetes kúra után meggyógyultam, a folyásom minimálisra csökkent, ami úgy tudom normális. Viszont ha széthúzom a nemiszervem nagyajkait, akkor fehér valamik vannak ott, amiket az ujjammal is el tudok távolítani, és mikor "szétdörzsölöm" akkor ilyen krémesebb állagú. Ez mi? Lehet valami fertőzésem van? Vagy ez normális?
2010. nov. 29. 13:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 11:00-s! Hát nem tudom, de a leírásod alapján én az égvilágon semmi kórosat nem látok a folyásoddal kapcsolatban! Ha nem viszket, nem fáj, nem ég, nem csíp, akkor mi a gond? Foltot hagy a bugyin? Naná, hogy foltot hagy! Nekem is foltot hagy, kimossa a gép. Szaga van? Persze, hogy szaga van, hiszen testnedv és a levegőre érve bomlásnak indul.


Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy egy teljesen egészséges hüvelyváladékot próbálsz "kezelni".

2010. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
74%
Ja még annyi, hogy a jódos tablettát én nem bántanám. Szerintem bőven elég a tejsavas, főleg, hogy szerintem - a leírásod alapján - teljesen egészséges a hüvelyed.
2010. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

szerintem sincs semmi bajod! Egy minimális természetes!

A nődokitól meg ne félj! ha valami bajod is van, legalább kiderül, és meggyógyítják. De ha húzod halasztod, akkor lehet a végére sokkal nagyobb gondod lesz!(most nem a folyásra gondolok, hanem általánosságban)

2010. nov. 30. 11:15
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom lehet igazatok van-de higyjétek el kellemetlen!

Akármelyik oldalt olvasom. ott mindig az van , hogy amelyik folyás nyomot hagy a bugyin az nem normális!

De tényleg nem ég nem viszket semmi, csak van!

megjön a menstruációm elmúlik, és rögtön kezdödik a folyás!

fehér csíkban foltot hagy, és amikor megszárad ilyen porszerü, vagy milyen!

Kérdeztem a barátnöimet is, azt mondták nekik egyáltalán nincsen!

már nem tudom milyen a normális folyás!

Akkor szerintetek csak a tejsavast próbáljam meg?

nektek milyen a folyásotok?

2010. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen , most olvasom vissza!

Az enyém nem minimális, van hogy átázik a bugyim!

Ez van:(

2010. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is többnyire pontosan olyan, mint amilyet te is írtál! A ciklus során teljesen normális, hogy néha több, néha kevesebb, néha fehéres, néha átlátszó, hol vizesebb, hol nyúlósabb, stb. Évente járok ellenőrzésre, sosem mondta még az orvos, hogy bármi fertőzésem lenne.


Szerintem butaság, hogy ha látszik a bugyin, az már nem jó! Nem vagyunk egyformák a hüvelyváladék mennyiségének tekintetében sem. Baj akkor van, ha elszíneződik (sárga, barna), túrósság válik, bűzös (ez nem a normál "punciszag"!) és mindemellett csíp, ég, viszket, piros a hüvelybemenet, stb. Ha ezek nincsenek, akkor nem valószínű, hogy bármi van a hüvelyedben, ami nem odaillő.


Szerintem hogy megnyugodj, beszélj egy nőgyógyásszal, ha ő indokoltnak látja, csinál egy tenyésztést, hogy van-e valami kórokozó. Egyébként nem hiszem.


A punci már csak ilyen szottyos teremtés. :)))

2010. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

én amíg a lactacydot használtam visszatérő vendég voltam a nőgyógyásznál. aztán az orvos javasolta h ne használjam inkább. vettem helyette niveát. na azóta egyszersem kellett mennem nőgyógyászhoz.

utána olvasgattam, a lactacydnak a PH-ja egészen más mint a hüvely normális Ph-ja. ezért véálasztottam a niveát, mert ennek volt a legjobban egyező a hüvelyével.

és az pedig tény, hogyha felborul a PH akkor könnyebben kapsz el fertőzéseket. hát a lactacyd ebben "segített" nekem. ott ültem minden 2. héten a dokinál h mármegint túrós, még mindig túrós, stb.

2010. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
11.00-ás, neked télleg semmi kóros nincsen a folyásoddal. minden nőnek van némi folyása, kinek több, kinek kevesebb, emberfüggő. a folyás amúgy a hüvely saját maga tisztítása. minimális folyásnak kell h legyen hiszen az véd is. ha a folyásod évek óta ugyanolyan akkor neked olyan, és kész. ha megváltozik, büdös lesz, sárgás, vagy olyan mint a niveakrém, esetleg darabos na akkor van vmi gebasz. az pedig természetes h a 28 napban változik a folyásunk, peteéréskor lehet több, menzesz előtt vizesebb lehet....ez teljesen természetes és nem kóros.
2010. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
de jó, hogy ma vettem lactacyd törlőkendőt:/
2010. dec. 1. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!