Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudok mit tenni egyelőre....

Nem tudok mit tenni egyelőre. De gond az ilyen hüvelyzuhany?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy már 23 éves vagyok és még mindig egy orvos se tudott kigyógyítani folyásból (elvileg candida, de már tudja a fene...)


Folyamatosan (max 1 hónapig bírom) és visszakapom. Az orvosom azt mondta, ne várjak csodát, mert annyira gyenge a védekezőrendszer a hüvelyemben, hogy mindig is lesznek ilyen problémáim... örülök neki...


Legutóbb amikor dokinál voltam (fájlaltam a petefészkeimet, főleg akkor, amikor hideg van és fázik a lábam), azt mondta, h kicsit felhúzódott vmi betegségem és amiatt. Nos írt is fel vmi bogyót, de csak 3 napig szedtem, mert olyan folyásom lett tőle, mintha egy tubus kézkrémet nyomtak volna fel...


Szóval ez így ingadozik... már rég nem voltam dokinál, fel is adta kicsit... inkább azzal próbálkozom, hogy normálisan próbálok étkezni és sok teát, vizet iszom (a feladás részben a horribilis pénzösszegek miatt is van)


Az érdekelne, hogy amikor elviselhetetlenné válik a folyásom (viszket, vagy nagyon erős) akkor sima vizes, mindenféle ilyen oldat mentes, hüvelyzuhanyt használok. Lehet ettől bajom? Azon kívül, hogy azt is kimossa belőlem, amit nem kéne, de így, hogy ennél rosszabb lehet-e a helyzet...


2010. dec. 4. 03:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem sikerül meggyógyulnod. Hasonló cipőben járok én is.


Másik orvosnál nem próbálkoztál?

2010. dec. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Gyogynovenyteakat fogyasszal. Diofalevel-koromviragbol keszits ulofurdot, diofalevel-cickafarkfu, ulofurdo! Ezt felvaltva csinald, es legalabb 1 hetig, mindennap vegezd el.

Cickafark es csalanteat igyal, napi 3-4 cseveszel, 2-2 cseszevel igyal meg ebbol naponta.

Mindig oltozz fel rendesen, de kulonosen ugyelj arra, hogy ne fazzal fel, tehat mindig zokni, es a derekadra is vigyazz.

2010. dec. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
www.orvostudakozo.hu oldalon már jártál?
2010. dec. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Keress egy másik orvost, mert ez hülye...
2010. dec. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
amúgy milyen jellegű volt eredetileg a folyásod? ja és nem kéne hüvelyöblítést végezned, mert annyit érsz el vele, hogy a méhedig feljuttatod a kórokozókat...
2010. dec. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen hüvely zuhanyok úgy tudom baromira nem tesznek jót a hüvelynek, elpusztítják a természetes flórát, sokkal könnyebben kapsz el bármit, nincs védekezőképessége, az orvosod nem mondta, hogy ezt a hülyeséget hanyagold.

Mi a fenének kell kimosni?? Használhatsz zuhanyt de max. havi 1szer.

2010. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A kérdésemben leírtam, hogy miért használom...


Egyébként nem egy orvost jártam már meg. Egyik hülyébb volt, mint a másik :/ Ha maszekhez megyek azért hülye, ha kórházba megyek azért hülye... de az ülősfürdős, sokteás változatot kipróbálom midnenképpen :)


Köszönöm mégegyszer

2010. dec. 4. 14:48
 8/18 A kérdező kommentje:
06:45-től kérdeznék annyit, hogy ezt az ülőfürdő/tea kombót mire jó csinálni? Gyulladás, fertőzés vagy felfázás...?
2010. dec. 4. 18:26
 9/18 anonim ***** válasza:

nem a 06:45-ös vagyok, de az ölőfürdő jó mindháromra, amit írtál


felfázásnál igyál sokat, hogy a húgyutakból kimosd a bacikat, sok tea, cickafark, kamilla + citrom, sok c-vitamin



de írd már le, hogy az eredeti folyásod milyen jellegű és milyen egyéb tüneteid vannak/voltak mellé

2010. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát van amikor semmilyen, csak sima folyásom van. Van amikor vizes állagú, avgy amikor töményebb. Egyszer sima fehér színű, máskor pedig kis fehér darabok vannak benne.

Candidát mondott rá az orvos, tünetek alapján az is.

Viszketni néha szokott, van amikor kicsit, van amikor nagyon. Van sokáig, hogy egyáltalán.

Hidegre pedig nagyon érzékeny a petefészkem.

2010. dec. 5. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!