Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudok mit tenni egyelőre....

Nem tudok mit tenni egyelőre. De gond az ilyen hüvelyzuhany?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy már 23 éves vagyok és még mindig egy orvos se tudott kigyógyítani folyásból (elvileg candida, de már tudja a fene...)


Folyamatosan (max 1 hónapig bírom) és visszakapom. Az orvosom azt mondta, ne várjak csodát, mert annyira gyenge a védekezőrendszer a hüvelyemben, hogy mindig is lesznek ilyen problémáim... örülök neki...


Legutóbb amikor dokinál voltam (fájlaltam a petefészkeimet, főleg akkor, amikor hideg van és fázik a lábam), azt mondta, h kicsit felhúzódott vmi betegségem és amiatt. Nos írt is fel vmi bogyót, de csak 3 napig szedtem, mert olyan folyásom lett tőle, mintha egy tubus kézkrémet nyomtak volna fel...


Szóval ez így ingadozik... már rég nem voltam dokinál, fel is adta kicsit... inkább azzal próbálkozom, hogy normálisan próbálok étkezni és sok teát, vizet iszom (a feladás részben a horribilis pénzösszegek miatt is van)


Az érdekelne, hogy amikor elviselhetetlenné válik a folyásom (viszket, vagy nagyon erős) akkor sima vizes, mindenféle ilyen oldat mentes, hüvelyzuhanyt használok. Lehet ettől bajom? Azon kívül, hogy azt is kimossa belőlem, amit nem kéne, de így, hogy ennél rosszabb lehet-e a helyzet...


2010. dec. 4. 03:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Volt egy orvosom, aki trichomonast is diagnosztizált, tüneteket elolvasva azok is előfordulnak :(
2010. dec. 5. 23:19
 12/18 Kriszti83 ***** válasza:
Jobbulást kívánok neked és ne add fel! Gyógyteák ill. egy jó természetgyógyász segíthet, ha már az orvosokat unod.
2010. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

cickafark+kamilla teákat keverve igyad.Így is hatásos minden női bajra és elveszi a kamilla a cickafark ízét(nagyon rossz).

Jobbulást kívánok!

2010. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
kenettenyésztés volt, vagy csak ránézésre kezeltek?
2010. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, pedig még csak 15 éves vagyok, de már legalább egy éve, hogy mindig megtalál valami és 1-2 havonta visszajön.. most megint problémás a helyzet.. de ezek szerint ez védekezőképesség kérdése? már azon is gondolkodtam hogy idegi alapon lehetséges e ilyen..
2010. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, én 4 hónapja szenvedek folyamatosan vmi fertőzéstől nekem 1-5 napon belül visszajönnek és én is már majdnem mindent kopróbáltam. Én tejsavval irrigálok amikor éppen nem a kúpokat nyomom magamba, az orvos mondta. Jelenleg sem vagyok tünetmentes, és én kb minden héten járok már vissza ,nekem is a pénzem a türelmem a kitartásom és már inden reményem elfogyott. :(
2010. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Idő közbe szereztem infókat. Hasonló cipőben járó emberke, ennek a könyvnek hála, megszabadult a problémáitól. Most fogom megvenni :) Remélem használ vmi

(Előljáróban annyit tudok, hogy diétán és gyógynövényes kezelésen alapul)


[link]


Egyébként volt egy bnőm, nála nagyon durvára fordult a dolog, minden ilyen kutyvalékot meg kellett innia és nem használt, rosszabb "stádiumban" volt mint én. Egyszer csak elmúlt neki. Mondtam, hogy olyan nincs, hogy csak egyszer elmúlik.... erre elmesélte, hogy amióta helyrerázódott az élete és eltűntek azok a dolgok, amik miatt stesszelsz, megszűnt minden panasza.


Mondjuk nekem ez valamikor akkor indult meg, amikor a gimi is. Lehet, hogy az érettségire való tudat alati félelem, utána meg (most) az írásbeli és szóbeli, plusz a vizsgák tennék? Ahh... :(

2010. dec. 17. 18:36
 18/18 A kérdező kommentje:

12-13 21:07:


Nem tudom mi az a kenettenyésztés... a dokim vett kenetet, aztán kb-ra felírt vmit és amikor mentem vissza legközelebb, akkor mondta ezt a candidát plusz a trichomonast.

2010. dec. 17. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!