Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális folyás, mindenkiné...

Ez normális folyás, mindenkinél ilyen?

Figyelt kérdés

Évek óta tartó folyásom van!

Inkább krémes állagú, és halványsárga színű, vagy fehér, mint a testápoló.

Megjön elmúlik és utána kezdödik elöröl a folyás!

Igazából nekem soknak tünik!

De nem viszeket, nem fáj, nem ég, nem csip, nincsnek pöttyök sem, és nem büzös a szaga, henem inkább pisi szaga van!

Estére mindig foltot hagy a bugyimon, de megszárad és ilyen fehér porszerü lesz!

Orvosnál nem voltam, mert félek elmenni, és nagyon sokan azt irják, hogy voltak ezzel a problémával de nem segit semmi!

Akkor ez most mi lehet, hogy nem csip, nem ég, stb... de mégis van bö folyásom!


2010. dec. 15. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez fehér folyás,normális folyamat,a hüvely tiszulásás szolgálja.A mensi megjelenésével szokott a lányoknál ez is megjelni,valakinek az első mensije előtt évekkel akár.Igen ilyen,néha sárgás,de ha van lehetőségem többször tisztasági betétet használni,akkor fehéres.És igen van amikor kicsit több a mennyisége.


Használj tisztaságit,ja és pamutot.De pamut anyagúnál sem mindegyik jó,mert néhánytól viszkethetsz,de nem kell megijjedni,hanem megtalálni melyik a legkényelmesebb,amitől nem viszketsz.

2010. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azért nem segít ezen a problémán semmi, mert ez nem probléma, hanem normális....a dokihoz meg az éves rákszűrés miatt kéne menni
2010. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom, ideje lenne már egy látogatásnak!

De engem az zavar, hogy nagyon sok van!

Föleg reggel, ahogy felkelek már futok is a mosdóba, mert érzem, hogy jön belölem ki!

Ilyen krémes, és van hogy fehéres szürke,és van mikor sárgásfehér!

Akkor ez a természetes a normális?

Nem valami fertözés, vagy gomba esetleg gyulladás?

Semmi nem fáj, nem viszket, nem ég, nincs megduzzadva!

A szaga sem olyan, hogy hanyattvágom magam töle, csak olyan pisiszagú föleg estére!

2010. dec. 15. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,ez teljesen normális,egészen addig amíg nem túros,vagyis darabos,és nem ég meg nem viszket.Tisztasági betét és ügy lezárva!
2010. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog. De ez a "dokihoz nem merek elmenni", na ez viszont nem az. A nők életükben kétféle orvost biztos, hogy nem úszhatnak meg, a fogorvost, és a nőgyógyászt. Az első látogatáson jobb túl lenni, a többi már nem lesz olyan szörnyű! (Valójában már az 1. sem lesz szörnyű, csak előtte a para az. :) )
2010. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy nem vészes, voltam is már, csak nem ez okból,és sajnos azóta ugy vagyok vele, hogy az elsö látogatás elég mély nyomot hagyott bennem!

A dokival nem volt semmi gond!

Mivel elég régen voltam már, ezért nem nagyon tudom milyen a vizsgálat kellemetlensége!

Jó biztos kibirnám, attól félek, hogy rossz lesz az eredmény vagy, hogy lecsesz mert miért nem mentem eddig el!

Mindegy ezek mellékes dolgok!

nemrég zuhanyoztam, nem volt büzös szaga,nem volt darabos, most csak ilyen vizes szerü átlátszó folyásom van, de nagyon minimális!

2010. dec. 15. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Te tudod, de szerintem egyáltalán nem mellékes, ha elhanyagolod az évi rákszűrést. Ez a Te érdeked, Érted van. Az eredménytől fölösleges parázni, pont az a lényeg, hogy minél előbb kiderüljön, ha van vm gond, mert idejében kezelve nem alakul ki komolyabb probléma. Leszúr a doki? Dehogy szúr le! Van egy ismerősöm, több, mint 10 éve nem volt orvosnál, mire tavaly rászánta magát, nem szúrták le, örültek neki, hogy megjött az esze. Nagyon sajnálom, hogy először kellemetlenségeid voltak, ha jó az orvos, előbb-utóbb ezek megszűnnek, és rutin lesz ez is, mint az évi fogászati szűrés, vagy a tüdőszűrés.. Ha meg ügyetlen orvost fogtál ki, akkor keresni kell másikat. Én is "elfogyasztottam" 3 dokit, mire megtaláltam azt, akihez már feszengés, rossz érzés, félelem nélkül megyek. A folyásod meg, ha mindig ilyen volt, nem gond. Bár nekem volt már úgy gombám, hogy észre sem vettem, a doki szólt, hogy szerinte vm nem kerek, és a kenetből kiderült, hogy tényleg van. Szerencsére sikerült hamar kikezelni. Minden jót!
2010. dec. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedves Válaszolok! Én megértem a kérdező lányt,nekem is ez a problémám,és tudom h ez természetes,de higgyétek el vannak nők akiknek ez téleg bő váladékozást jelent!!!ami elég zavaró...én elmentem a dokihoz,intim zuhany ajánlott,tanácsolom Te is probáld ki..bár nem akarlak elkeseríteni,de nekem nem segített egyáltalán:S de ne félj valószinüleg nincs komoly bajod,lehet nekünk ebbe bele kell törödnünk?! nem :D
2011. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!