Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a mindennapi folyás?...

Milyen a mindennapi folyás? Ez mindenkinél van? És teljesen normális?

Figyelt kérdés

Nem sok van, meg semmi különös, csak engem személy szerint zavar, hogy mindig tisztasági betétet kell használnom.

Gondolom ez a pasikat is zavarná. Szóval, ha hirtelen szexre kerül a sor, akkor mindig el kell szaladnom egy percre, hogy kivegyem?


2008. márc. 16. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez jó.A folyás minden lánynak nőnek van.ez természetes dolog.Egyszer én is jártam igy.Nem számitottam rá hogy szexelni fogok a barátommal,és pont tisztasági volt alattam.amikor lehuzta rólam a bugyit,én cikinek tartottam,de ő rá se figyelt.Azóta mindig ugy csinálom,hogy előtte elmegyek pisilni és kiveszem és annyi.Én me már annyira megszoktam hogy az idegesit ha nincs alattam tisztasági.És gondolj bele,ha nem használsz tisztaságit,a bugyid olyan lenne.És az viszont látszik is.Szerintem az 100x kinosabb egy pasi előtt mint egy tisztaági,mert igy legalább figyelsz a tisztaságra is.
2008. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnyugtattál
2008. márc. 18. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
az én barátnőmnek egyáltalán nem kell minden nap betétet hordaniaszóval az is egy nagy hülye aki szerint ez természetes
2009. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!